کد خبر: ۶۱۳۷۲
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۰
استعفای عیسی رضایی با وجود اصرار اعضای هیئت مدیره بر ادامه فعالیت و امتناع وی از ادامه خدمت؛ در نهایت با استعفای وی موافقت نمودند.
مديرعامل موسسه اعتباري کوثر از سمت خود استعفا کرد

در نود و هفتمین جلسه هیئت مدیره موسسه اعتباری کوثر موضوع استعفای عیسی رضایی به دلیل اختلاف با برخی از سهامداران، مطرح و با وجود اصرار اعضای هیئت مدیره بر ادامه فعالیت و امتناع وی از ادامه خدمت؛ با استعفای وی موافقت نمودند.
به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی موسسه اعتباری کوثر؛ در جلسه روز شنبه مورخ 29/02/1397 عیسی رضایی استفعای خود را قرائت و تقدیم رییس هیئت مدیره نمود.
بر اساس این گزارش، پس از رای گیری و موافقت با استعفای عیسی رضایی طبق ماده 88 اساسنامه این موسسه جواد فهیمی پور قائم مقام مدیرعامل تا انتخاب مدیرعامل جدید عهده دار مسئولیت وی گردید.
این گزارش می افزاید: عیسی رضایی از سال 1389 تا کنون  به عنوان موسس، مدیر عامل و نایب رییس هیات مدیره موسسه اعتباری کوثر توانست راه اندازی 352 شعبه در سراسر کشور، اخذ تاییدیه ثبت موسسه از اداره ثبت شرکت ها، اخذ مجوز رسمی فعالیت موسسه اعتباری کوثر از سوی بانک مرکزی و اتصال به شبکه شتاب، ادغام صندوق جوانان خیر، افزایش سرمایه موسسه کوثر به 6000 میلیارد ریال و درج نماد"وکوثر" در تابلوی فرابورس را رقم زند.
وی معاون مالی و برنامه ریزی بانک انصار، بازرس قانونی موسسه مالی و اعتباری قوامین، عضو هیأت مدیره و معاون اقتصادی و سرمایه گذاری موسسه مالی و اعتباری مهر، مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری ایرانیان، رییس هیات مدیره ونیران و عضو هیات مدیره شرکت های تاید واتر، تراکتور سازی ایران، توسعه معادن روی، توسعه صنعتی ایران، ایرالکو، بنیاد تعاون وزارت دفاع، سازمان اتکا و سرمایه گذاری غدیر را در کارنامه دارد.

نام:
ایمیل:
* نظر: