کد خبر: ۶۱۴۲۳
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۷
اولين همايش سراسري كاركنان شعب استان البرز بانک قوامین با هدف تبيين برنامه هاي بانك در سال 97 با رويكرد تحقق شعار سال برگزار شد.
برگزاري همايش سراسري كاركنان شعب استان البرز بانک قوامین


اولين همايش سراسري كاركنان شعب استان البرز با هدف تبيين برنامه هاي بانك در سال 97 با رويكرد تحقق شعار سال و با حضور دكتر نجف پور قائم مقام محترم بانك، سردار محمديان فرماندهي محترم انتظام استان البرز، معاونين بانك، مديركل شعب استان و كليه همكاران مديريت شعب استان در محل سالن كنفرانس پرديس كرج  برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومي بانك بانک قوامین استان البرز، در ابتدای اين همايش دكتر نجف پور قائم مقام مدیرعامل بانک قوامین ضمن تشريح عملكرد كلان و موفق بانك ذيل سند تحول، از تلاش و مساعي كليه همكاران قدردانی به عمل آورد. وی با تشريح فرايند نگارش سند تحول بانك و مراحل اجرايي آن از ابتدا تاكنون به برنامه هاي اجرايي سال 97 ذيل سند تحول اشاره و به تشريح نقش و ضرورت تفكر سيستمي در پيشبرد اهداف تحولي بانك پرداخت.
وی با تشريح تفكر سيستمي، به كاركردهاي اين تفكر در مواجهه با مسائل سازمان پرداخته و در ادامه با اشاره به مهمترين سيگنالهاي اقتصادي ايران و جهان به تشريح مهمترين چالشهاي صنعت بانكداري در سال جديد و موج تغييرات الگوهاي بانكداري در ايران پرداخت.
دکتر نجف پور با تشريح مديريت استراتژيك و تحول، به فرايند طرح تحول بانك بر مبناي مديريت استراتژيك پرداخت و با  جمع بندي موارد مذكور در خصوص نقش كليدي استانها در تحقق سند تحول بانک سخن گفت.
در ادامه اين همايش فرهاد خادم الحسيني مديركل شعب استان به ارائه عملكرد اين مديريت در سال 96 و تشريح اهداف و برنامه هاي سال 97 پرداخت.

سپس سردار فرماندهي محترم انتظامي استان از مدير كل شعب استان و مجموعه كاركنان مديريت به منظور خدمت صادقانه و بي منت، اخلاق مداري و حس برادري كاركنان شعب با همكاران مجموعه ناجا، قدردانی و تشكر کرده و با اشاره به اينكه بانك قوامين يكي از بنگاه هاي پر افتخار ناجاست، آمادگي آن فرماندهي را جهت رفع مشكلات و موانع احتمالي موجود در مسير تحول و پيشرفت بانك، اعلام کرد.
در پايان این همایش، از روساي شعب شهريار، فرديس، انديشه و جهانشهر با اهداي لوح، قدردانی شد.

نام:
ایمیل:
* نظر: