کد خبر: ۶۱۴۲۶
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۹
با حضور مدیرعامل و معاونت فناوری بانک ملی ایران در شرکت داده ورزی سداد، رویکردها و برنامه های عملیاتی و توسعه ای سال جاری این شرکت ارائه و اولویت بندی شد.
برنامه‌های عملیاتی و توسعه‌ای داده‌ورزی سداد اولویت‌بندی شد

به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی سداد، این جلسه یکشنبه 30 اردیبهشت 97 در محل شرکت داده ورزی سداد با حضور مدیرعامل ، معاونین و مدیران ارشد بانک ملی ایران و شرکت داده ورزی سداد برگزار شد. مهندس حمید رضا مختاریان مدیر عامل شرکت داده ورزی سداد در آغاز جلسه به ارائه رویکردها و برنامه های کلان سازمان متناسب با اتمسفر تکنولوژیکی جهان پرداخت. 

مهندس مختاریان با اشاره به ظهور انقلاب صنعتی چهارم  ، خاستگاه ها ، مفاهیم و تکنولوژی های آن را برشمرد و به بررسی تحلیلی تحولات بانکی و بانکداری نسل سوم پرداخت و قابلیت های دیجیتال متمایز را نقطه ی تمرکز بانکها در این دوره دانست . مدیر عامل سداد ضمن ترسیم افق های حرکت این شرکت از بازسازماندهی چارت سازمانی در راستای تحقق اهداف سازمان خبر داد. مختاریان توسعه سرمایه ی انسانی مبتنی بر مدل RESPECT و برنامه ریزی چابک با پیاده سازی تکنیک OKR را از ملزومات مهم پیشرفت سازمان دانست. در ادامه معاون عملیات و معاون نرم افزار سداد برنامه سال97 شرکت را طی گزارشی ارائه نمودند.

دکتر محمد رضا حسین زاده مدیرعامل بانک ملی ایران ضمن تایید رویکردها و اهداف عملیاتی سداد ، اولویت های عملیاتی بانک ملی را تبیین نمود . دکتر حسین زاده  تمایز و خلاقیت را از عوامل ضروری رقابت در بازار دانست و از تغییرات بوجود آمده در سداد ابراز خرسندی کرد . در بخش دیگری از جلسه مهندس مسعود خاتونی عضو هیئت مدیره و معاون فناوری بانک ملی ایران از اراده ی راسخ فناوری اطلاعات بانک ملی ایران در پیشبرد اهداف و اولویتهای تبیینی خبر داد و پیوند ، همدلی و حمایت مدیران ارشد بانک ملی از سداد در مقطع کنونی را مثال زدنی و تکرار ناشدنی دانست .
در ادامه مدیر عامل بانک ملی و همراهان در جلسه برنامه ریزی انتشار (release plan)  تیم محصول  " بام " که متشکل از پرسنل تمام بخش های مرتبط با محصول "بام" است حاضر شدند و در جریان روند برنامه ریزی و تخصیص وظایف پروژه بام قرار گرفتند . دکتر حسین زاده ضمن استقبال از روش برنامه ریزی بکارگرفته شده آن را چابک ، اثر بخش و مبتنی بر خرد جمعی و بدور از بوروکراسی های متدوال اداری دانست و از تیم " بام" و رویکردهای نوین برنامه ریزی آن تقدیر کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر: