کد خبر: ۶۱۴۳۰
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۸
بعد از گل به الجزیره به دلم افتاد که از تیم ملی خط می‌خورد!
سرپرست باشگاه پرسپولیس اعتقاد دارد خط خوردن نام کاپیتان این تیم از پرسپولیس طبیعی نیست:نظر شخصی و دور از مسئولیتم در باشگاه این است که وقتی سیدجلال گل پیروزی پرسپولیس مقابل الجزیره را زد به دلم افتاد که ممکن است او از تیم ملی خط بخورد!
پشت پرده ماجرای خط خوردن سیدجلال از تیم ملی فوتبال
سرپرست باشگاه پرسپولیس اعتقاد دارد خط خوردن نام کاپیتان این تیم از پرسپولیس طبیعی نیست.
حمیدرضا گرشاسبی درباره تمدید قرارداد برانکو و اینکه چرا این قرارداد با تأخیر بسیاری به امضا رسید، گفت: می‌دانید که ما با بحرانی ناخواسته مواجه شده بودیم و دو پنجره نقل و انتقالات بود، برای همین برانکو مقداری برای تمدید قرارداد احتیاط می‌کرد با اینکه بارها اعلام کرده بود عاشق پرسپولیس و ایران است اما همین محرومیت از نقل و انتقالات باعث شده بود با احتیاط جلو بیاید برای همین مقداری زمان عقد قرارداد طولانی شده بود. به هر حال برانکو مربی حرفه‌ای است و سه سال است که تیم را با موفقیت اداره کرده و حق داشت که در این باره فکر کند.
وی افزود: در آن زمان 12 بازیکن ما قراردادشان در پایان فصل به پایان می‌رسید برای همین بود قرارداد برانکو هم طولانی شد که البته بالاخره توانستیم با صحبت‌ها و رایزنی‌هایی که انجام شد توافق را حاصل کنیم و قرارداد نهایی امضا شود و دغدغه هواداران تا مقداری کم شود.
سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره بحث جدایی محسن مسلمان از این تیم، عنوان کرد: مسلمان باید به باشگاه بیاید و صحبت کنیم و تکلیف نهایی‌اش مشخص شود. اما اگر این روند به همین شکل قرار باشد ادامه داشته باشد هم به خودش و هم به باشگاه  آسیب می‌رسد. باید ببینیم چطور می‌شود و باید با او به جمع‌بندی برسیم.
گرشاسبی در واکنش به اینکه آیا برای این بازیکن پیشنهادی آمده است، تصریح کرد: چیزی مکتوب به دست ما نرسیده و البته با توجه به اینکه قراردادش تمام شده و مسلمان بازیکن آزاد است، دیگر نیازی به پیشنهاد رسمی نیست. ما هم همان چیزهایی را که در رسانه‌ها مطرح می‌شود شنیده‌ایم.
وی در ادامه با اشاره به شایعه جدایی فرشاد احمدزاده از پرسپولیس با توجه به برنامه رادیویی تهران ورزشی گفت: تا این لحظه به‌جز صادق محرمی هیچ کدام از بازیکنان‌مان پیشنهادی جدی از سایر کشورها ندارند یعنی تاکنون هیچ پیشنهادی به دست ما نرسیده است. تا این لحظه که هیچ اتفاقی نیفتاده و خود بازیکنان همه بارها اعلام کردند که برای ماندن در پرسپولیس مشکلی ندارند و قراردادشان را تمدید می‌کنند. بعد از این سپری شدن تعطیلاتی که بعد از مسابقات سخت همراه بوده است بازیکنان باید بیایند صحبت کنیم و به جمع‌بندی برسیم.
سرپرست باشگاه پرسپولیس راجع به اینکه آیا برای جذب سروش رفیعی اقدام شده است یا خیر ابراز کرد: تا کنون اسم هیچ بازیکنانی برای تمدید قرارداد به‌جز بازیکنان حال حاضر تیم مطرح نشده، اینجا به هواداران اعلام می‌کنم که این موارد و اسامی‌ای را که در رسانه‌ها و حتی به‌قول باشگاه گفته می‌شود همه را تکذیب می‌کنم، دراین‌باره هیچ صحبتی نشده است کماکان منتظر بچه‌های موجود هستیم تا این 4 نفر هم تکلیف‌شان مشخص شود. اگر با اینها به توافق نرسیم باید به‌فکر باشیم. البته اگر پنجره نقل و انتقالات برایمان باز شد که دستمان باز است اما اگر نشد باید تدابیری داشته باشیم تا در نیم‌فصل دوم با چالش کمبود بازیکن روبه‌رو نشویم.
گرشاسبی یادآور شد: تا زمانی که بازیکنان خودمان به پای میز مذاکره نیایند و تا زمانی که تکلیف روشن نشود باید صبر کنید تا وضعیت مشخص شود. اما از طرف دیگر هم اجازه نخواهیم داد پرسپولیس با چالش کمبود بازیکن روبه‌رو شود. پرسپولیس تیم بزرگی است و بسیاری از بازیکنان بزرگ خودشان اعلام کردند که می‌خواهند به این تیم بیایند.
وی درباره اینکه اگر پنجره نقل و انتقالات تابستانی برای پرسپولیس بسته بماند آیا قرار است این باشگاه از الآن با بازیکنانی برای نیم‌فصل دوم وارد مذاکره شود، عنوان کرد: چنانچه بازیکنان خودمان در تیم نمانند و با آنها به جمع‌بندی نرسیم قطعاً باید این کار را بکنیم که تیم خالی نباشد. این مشکل (بسته شدن پنجره نقل و انتقالات) به‌وجود آمده و من هم آن را به‌وجود نیاورده‌ام. حالا باید مدیریت بحران کنیم و هواداران هم باید درک کنند که البته تاکنون وضعیت را درک کرده‌اند چون ما را راهنمایی می‌کنند، چه حضوری چه پیامی و چه مکتوب نظرات‌شان را ارسال می‌کنند و پیشنهادهایی می‌دهند که اگر پنجره نقل و انتقالات باز نشد باشگاه چه‌کاری انجام دهد، پیشنهادهای خوبی به دستمان رسیده که از آنها بهره برده‌ایم.
سرپرست باشگاه پرسپولیس با تأکید به اینکه "اگر پنجره نقل و انتقالات باز نشود با دست بسته ادامه خواهیم داد"، خاطرنشان کرد: تا این لحظه یکی از بازیکنان‌مان (صادق محرمی) از تیم جدا شده اما امیدواریم بقیه شرایط پرسپولیس را درک کنند چون همه آنها از این باشگاه رشد کردند و مردم آنها را دوست دارند. و در این شرایط باید کنار باشگاه باشند، هرچند تا این لحظه همه گفته‌اند که در تیم می‌مانند. امیدواریم بتوانیم با آنها ادامه دهیم، در غیر این صورت هواداران بدانند بازیکنانی را رزرو خواهیم کرد تا در نیم‌فصل دوم به باشگاه اضافه شوند و بتوانند به تیم کمک کنند.
گرشاسبی درباره خط خوردن نام سیدجلال حسینی از فهرست تیم ملی و واکنش‌هایی که این اقدام کی‌روش به‌دنبال داشته است، گفت: سیدجلال، سید و بزرگ تیم ما هست انصافاً هر زمانی که در زمین است آرامش و ارتباط خوبی بین تیم و برانکو در نظم و انضباط ایجاد می‌شود، کسی انتظار نداشت که با توجه به زحماتی که او برای تیم ملی کشیده است به‌یک‌باره کنار گذاشته شود اما وظیفه همه ما این است که از تیم ملی حمایت شود البته هنوز هم قطعی نشده و نمی‌توان گفت که سید جلال و سه بازیکن دیگر (حسینی، غفوری و رضایی) قطعاً خط خورده باشند. اما نظر شخصی و دور از مسئولیتم در باشگاه این است که وقتی سیدجلال گل پیروزی پرسپولیس مقابل الجزیره را زد به دلم افتاد که ممکن است او از تیم ملی خط بخورد. این یک حس شخصی است و با توجه به رفتارهایی که دیده‌ام این حس را داشتم.
وی ادامه داد: الآن زمان مناسبی نیست اما بعد از جام جهانی به‌عنوان مسئول باشگاه پرسپولیس درباره کی‌روش صحبت‌هایی دارم، بهترین باشگاه لیگ برتر که آقای گل و بهترین خط دفاع، بهترین خط حمله و بهترین دروازه‌بان را دارد که یک تیم برتر و نمونه است سزاوار این نبوده که 7 بازیکنش تحلیل بروند و بعد کاپیتان این تیم که صلاحیت خودش را نشان داده این‌طور کنار گذاشته شود و تماسی هم با باشگاه گرفته نشود که ما این بازیکن را از قبل آماده کنیم چون بازیکن همه آرزویش برای موفقیت است و اینکه بتواند مردم را خوشحال کند. اینکه با یک کاپیتان این‌طور رفتار کردند خیلی طبیعی نبود.
سرپرست باشگاه پرسپولیس با تکذیب همه صحبتهایی که از قول او در فضای مجازی مبنی بر باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس مطرح می‌شود اضافه کرد: همه این صحبتها کذب محض است همیشه گفته‌ام در این باره به‌خوبی از حقمان دفاع می‌کنیم تا بدبینی اف‌ای‌سی را از بالای سر پرسپولیس برداریم و برای این همه کار خواهیم کرد. اما باز شدن پنجره نقل و انتقالات بستگی به اف‌ای‌سی و فیفا دارد که چطور با آن برخورد کنند. هیچ وقت نگفته‌ام که محرومیت نقل و انتقالات را برمی‌دارند اما برای حل این مشکل هم کم تلاش نکرده‌ایم.


نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار