کد خبر: ۶۲۳۷۶
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۲
قانونگذاران روسیه: با مردان خارجی مسافر جام جهانی آمیزش نکنید
قانونگذاران روسیه به زنان روس توصیه کرده‌اند با مردان خارجی رنگین پوست مسافر جام جهانی در این کشور رابطه جنسی برقرار نکنند. همچنین "الکساندر شرین" دیگر نماینده دوما روسیه به زنان و مردان روس هشدار داد تا مراقب انواع و اقسام ویروس‌های آمیزشی گردشگران خارجی باشند.
قانونگذاران روسیه به زنان روس توصیه کرده‌اند با مردان خارجی رنگین پوست مسافر جام جهانی در این کشور رابطه جنسی برقرار نکنند.

به گزارش عصرایران به نقل از گاردین، برخی نمایندگان دوما روسیه از جمله خانم" تامارا پلتنیوا" رییس کمیته خانواده پارلمان روسیه (دوما) این توصیه و هشدار را به زنان روس داده است.

به گفته این مقام پارلمانی روسیه، زنان روس نباید با مردان غیرسفید پوست خارجی رابطه جنسی داشته باشند چون ممکن است تبدیل به یک مادر تنها شوند که مجبورند فرزندان دو نژادی خود را به تنهایی بزرگ کنند.

روسیه هم اکنون میزبان نزدیک به 1.5 میلیون نفر گردشگر خارجی است که به بهانه برگزاری جام جهانی فوتبال از سراسر دنیا به این کشور سفر کرده‌اند.

در جریان برگزاری جام جهانی 2014 در برزیل نیز دولت برزیل اقدامات پیشگیرانه از جمله توزیع برخی اقلام جلوگیری از بارداری و بیماری‌های آمیزشی بین مسافران جام جهانی کرده بود.

"تامارا پلتنیوا" گفته حتی زنان روس که به صورت قانونی با مردان خارجی ازدواج می کنند بعدها مشکلات زیادی پیدا می‌کنند و رابطه آنها با همسران خارجی‌شان غالبا به شکل بدی خاتمه می یابد.

خانم تامارا در یک مصاحبه رادیویی در پاسخ به سوالی درباره پدیده" بچه‌های المپیکی" سخن می‌گفت. این پدیده در روسیه دوران شوروی همزمان با برگزاری المپیک تابستانی 1980 مسکو روی داد و آن به دنیا آمدن صدها فرزند از مادران روسی و پدران خارجی بود که پس از برگزاری المپیک از روسیه رفته بودند.

عکس: آسوشیتدپرس

هشدار به زنان روس: با مردان خارجی مسافر جام جهانی رابطه جنسی برقرار نکنید

او گفت: "زمانی این فرزندان حاصل اختلاط از یک نژاد هستند که مشکلات زیادی ندارند اما وقتی حاصل اختلاط از دو نژاد مختلف و متفاوت هستند مشکلات زیادی به وجود می‌آید و این فرزندان و مادران در آینده با پدیده تبعیض و مشکلات قانونی مواجه می‌شوند. من به هیچ وجه نژادپرست نیستم بلکه هدف من دادن هشدار به زنان روس است تا مراقب آینده خود باشند."

این نماینده پارلمان روسیه همچنین گفت اگر زنان روس واقعا چنین نیازی پیدا کردند بهتر است شریک جنسی پیدا کنند که هم نژاد آنها باشد.

همچنین "الکساندر شرین" دیگر نماینده دوما روسیه به زنان و مردان روس هشدار داد تا مراقب انواع و اقسام ویروس‌های آمیزشی گردشگران خارجی باشند.

مسابقات جام جهانی روسیه از امروز با برگزاری مسابقه افتتاحیه در مسکو آغاز می‌شود و حدود 4 هفته طول خواهد کشید.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پرطرفدارترین عناوین