کد خبر: ۶۲۳۸۴
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۱
در ورزشگاه لوژنیکی مسکو چه خبر است؟
مراسم افتتاحیه جام جهانی 2018 روسیه ساعت 17:30 دقیقه پنجشنبه به وقت محلی مسکو و نیم‌ساعت پیش از آغاز بازی تیم‌های ملی فوتبال روسیه و عربستان برگزار می‌شود.
هرآنچه باید از افتتاحیه جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بدانید
مراسم افتتاحیه جام جهانی 2018 روسیه ساعت 17:30 دقیقه پنجشنبه به وقت محلی مسکو و نیم‌ساعت پیش از آغاز بازی تیم‌های ملی فوتبال روسیه و عربستان برگزار می‌شود.
مراسم افتتاحیه جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در ورزشگاه لوژینکی شهر مسکو، برگزار می شود و پس از مراسم، بازی افتتاحیه جام مابین تیم ملی روسیه میزبان و تیم ملی عربستان سعودی برگزار می شود. در هنگام برگزاری این مراسم، در میدان معروف سرخ روسیه، یک کنسرت برگزار می شود که اتفاقا از همین حالا با استقبال بسیار خوبی روبرو شده است. زمان برگزاری مراسم اصلی، تنها نیم ساعت پیش از شروع بازی دو تیم خواهد بود.
افتتاحیه جام جهانی روسیه برروی بخش هایی مانند موسیقی و حرکات مربوط به آن، متمرکز است و رابی ویلیامز، مجری برنامه افتتاحیه جام جهانی است. حدود ۵۰۰ رقصنده، ژیمناستیک کار و ترامپولین کار در این مراسم حضور خواهند یافت. در این مراسم درباره فرهنگ ملی روسیه نیز توضیحات مفیدی ارائه داده خواهد شد.
مجری اصلی این برنامه، رابی ویلیامز، ستاره مشهور م و هنرمند انگلیسی است و آیدا گاروفولینا، خواننده مشهور روس ها نیز او را در امر مجری گری یاری می کند. از سوی دیگر آهنگ رسمی جام جهانی تحت عنوان Live It UP نیز به طور رسمی رونمایی خواهد شد و سه خواننده این اثر، ویل اسمیت، نیکی جم و ارا ایسترفی، به اجرای آن در مقابل دیدگان حضار خواهند پرداخت.
از سوی دیگر، باتوجه به تمرکز بسیار زیاد این دوره بر حرکات موسیقایی، پلاسیدو دومینگو و پروویان تونر نیز اجرای موسیقی در این مراسم مهم را برعهده خواهند داشت. این تمامی اخبار و اطلاعات موجود در رابطه با افتتاحیه مهمترین تورنمت فوتبال در دنیاست!

*درز جزئیات مراسم افتتاحیه جام جهانی
مولف مراسم افتتاحیه جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بخش‌هایی از آن را افشا کرد.
به گزارش خبرگزاری ریانووستی روسیه، نمایش مراسم افتتاحیه جام جهانی 2018 در ورزشگاه لوژنیکی شهر مسکو تلفیقی از فوتبال و عشق خواهد بود.
فلیکس میشایلوف، مولف مراسم افتتاحیه جام جهانی 2018 روسیه است. او پیش از این مدیر جام جهانی 2018 در شهر سن پترزبورگ و جام کنفدراسیون‌های 2017 در شهر کازان بود. مراسم‌های افتتاحیه و اختتامیه جام کنفدراسیون‌های 2017 روسیه در شهر سن پترزبورگ  و مراسم قرعه‌کشی جام جهانی 2018 در مسکو حاصل کار فلیکس میشایلوف بود.
وی در رابطه با مراسم افتتاحیه جام جهانی 2018 روسیه می‌گوید: خوشحالیم که یک فرم جدید را برای مراسم‌های افتتاحیه و اختتامیه جام جهانی فوتبال از نظر زمان‌بندی و نزدیکی به بازی افتتاحیه ارائه می‌دهیم. همکارم در مراسم افتتاحیه ایلیا آوربور خواهد بود که رنگ‌های جدیدی را به اکران می‌بخشد، البته نمایش ما در ارتباط با فوتبال و عشق خواهد بود. فرم اصلی مراسم افتتاحیه جام جهانی 2018 روسیه متفاوت با جام‌های جهانی گذشته خواهد بود و ساختار اصلی آن را موسیقی تشکیل می‌دهد. نمایش اصلی مراسم افتتاحیه نیز در نزدیک‌ترین زمان به آغاز بازی تیم‌های ملی فوتبال روسیه و عربستان برگزار خواهد شد. معرفی کشور میزبان، فوتبال و اجرای ارکستر وین از دیگر بخش‌های این مراسم هستند.


نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پرطرفدارترین عناوین