کد خبر: ۶۲۴۲۷
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۹
رئیس کل سازمان خصوصی سازی گفت: برخی از مشمولان که شماره شبای خود را به سامانه سهام عدالت اعلام نکرده اند باید هر چه زودتر نسبت به اعلام آن به سامانه اقدام کنند.
مشمولانی که شماره شبای خود را به سامانه سهام عدالت اعلام نکرده اند هر چه زودتر اقدام کنند

به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی سازمان خصوصی سازی، پوری حسینی با بیان اینکه سود سهام مشمولان متوفی که دو میلیون و ۲۰۰ هزار نفر از ۴۹ میلیون مشمول را شامل می شود، به حساب وراث آنها واریز خواهد شد، اظهارداشت: در همین راستا نشست هایی با دفاتر پیشخوان دولت برگزار شده و تا پایان خرداد ماه نتایج به دست آمده نهایی می شود. رئیس کل سازمان خصوصی سازی ادامه داد: پس از نهایی شدن نتایج، وراث قانونی متوفی باید به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه کنند تا به مرور سود سهام عدالت مورد نظر را دریافت کنند.
وی گفت: مجوز ثبت نام جدید سهام عدالت زمانی صادر می شود که تکلیف تمامی ۴۹ میلیون مشمول ثبت نام شده، مشخص شود و مجلس با تصویب قانونی اجازه این کار را بدهد.
پورحسینی با تاکید بر اینکه سود سهام عدالت مشمولانی که تا ششم اردیبهشت امسال شماره شبای ثبت شده آنها در سامانه مورد تایید قرار گرفته، پرداخت شده است، افزود: برخی از مشمولان که شماره شبای خود را به سامانه سهام عدالت اعلام نکرده اند باید هر چه زودتر نسبت به اعلام آن به سامانه اقدام کنند.
وی با اعلام این مطلب که تکلیف سود سهام عدالت ۹۵ باید هر چه سریعتر مشخص شود، اظهار داشت: از اول تیرماه به مدت دو هفته سامانه سهام عدالت شماره شبای مشمولان را دریافت نخواهد کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین عناوین