کد خبر: ۶۲۵۷۴
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۰
باهدف مديريت و كنترل التهاب بازار؛
گروه خودروسازي سايپا در طرح فروش محصولات خود كه از روز چهارشنبه 30 خرداد آغاز مي‌شود، 100 هزار خودرو به بازار عرضه مي‌كند.
سايپا 100 هزار خودرو به بازار عرضه مي‌كند

به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از سايپا نيوز،گروه سايپا در اين طرح خود كه همزمان با رشد قيمت‌ خودرو و با هدف مديريت بازار به اجرا گذاشته، خودروهاي متنوعي را جهت پاسخ‌گويي به نيازهاي متنوع عرضه مي‌كند.

در اين طرح خودروهاي خانواده X100 شامل سايپا 111، سايپا 131، سايپا 132 و سايپا 151، خانواده X200 شامل تيبا بنزيني و دوگانه‌سوز، تيبا2، ساينا دستي و اتوماتيك، آريو، چانگان، سراتو، وانت دو كابين ريچ، خانواده برليانس شامل H220، H230، H320، H330 و برليانس كراس و همچنين محصولات خانواده وانت نيسان زامياد با روش‌هاي متنوعي شامل فروش نقدي، اعتباري، فوري و پيش‌فروش با قيمت قطعي عرضه مي‌شوند.

سايپا قصد دارد در اين طرح در مجموع تعداد 100 هزار خودرو از محصولات ذكر شده را به بازار عرضه كند تا از اين طريق زمينه فروكش كردن التهاب بازار و ايجاد تعادل بيشتر بين عرضه و تقاضا را فراهم كند.

گروه خودروسازي سايپا به‌عنوان بزرگ‌ترين توليدكننده و عرضه‌كننده خودرو در ايران در سال 97، قصد دارد نقش محوري خود در بازار را جهت ساماندهي وضعيت كنوني ايفا كند و از اين طريق، زمينه كاهش قيمت‌ها و رسيدن به شرايط متعادل را فراهم سازد. 
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین عناوین