کد خبر: ۶۳۶۶۳
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۸
رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان گلستان با سید مناف هاشمی استاندار گلستان دیدار کرد.
بانک ها به رونق تولید و افزایش اشتغال کمک کنند

به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک مهر اقتصاد، سید مناف هاشمی - استاندار گلستان – در این دیدار گفت: بانک ها می توانند در حمایت از تولید کنندگان، صنعتگران، تحقق طرح های اقتصاد مقاومتی، ایجاد اشتغال، رفع موانع تولید و تامین اعتبار مورد نیاز تولید کنندگان و صنعتگران استان نقش موثری ایفا کنند.
استاندار گلستان افزود: این استان طبق آمار ارائه شده در رفع موانع تولید، جزء استان های برتر است؛ ولی رتبه کشوری استان گلستان در امر اشتغالزایی باید با تلاش همه جانبه و حمایت بانک ها و موسسات مالی به جایگاه قابل قبول و مطلوبی برسد.
هاشمی خاطر نشان کرد: چنانچه منابع ارزان قیمت در مسیر رفع موانع تولید و ایجاد اشتغال پایدار قرار گیرد می تواند بسیاری از مسائل و مشکلات اقتصادی استان را مرتفع سازد و به رشد و توسعه منطقه کمک شایانی نماید.
استاندار گلستان در بخش دیگری از سخنان خود ابراز داشت: بانک ها و بنگاه های اقتصادی چنانچه وارد عرصه سرمایه گذاری و ارائه تسهیلات به کارآفرینان شوند بخش قابل توجهی از مشکل اشتغال جوانان حل خواهد شد.
استاندار گلستان در پایان از اقدامات بانک مهر اقتصاد در حمایت همه جانبه  از طرح های اقتصاد مقاومتی و واحد های تولیدی در استان تشکر و قدر دانی کرد.
در ادامه، رسول سعیدی حقیقت - رئیس اداره امور شعب استان گلستان - گزارشی از عملکرد بانک در زمینه ارائه تسهیلات به شرکت های تولیدی، صنعتی و خدماتی استان و حمایت از طرح های اقتصاد مقاومتی  ارائه کرد و گفت: بانک مهر اقتصاد تحقق شعار سال مقام معظم رهبری( مد ظله العالی) مبنی بر حمایت از کالاهای ایرانی را در اولویت برنامه های خود قرار داده است.
وی در ادامه افزود: در 5 سال گذشته بیش از 66 هزار فقره وام و تسهیلات با اعتباری بالغ بر1580میلیارد تومان در قالب طرح های مختلف به آحاد مردم گلستان پرداخت شده است.

نام:
ایمیل:
* نظر: