کد خبر: ۶۳۸۸۸
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۷
نخستین جلسه شورای مدیران عامل شرکت های هلدینگ اقتصاد نوین با هدف هم افزایی و ارتقای ارتباط اثربخش مدیران عامل در جهت توسعه همکاری های مشترک در ساختمان ستادی بیمه نوین برگزار شد.
بیمه نوین میزبان مدیران عامل شرکت های هلدینگ بانک اقتصاد نوین

به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بیمه نوین، در ابتدای این نشست حسین کریم خان زند، مدیرعامل بیمه نوین با اشاره به برنامه های اجرا شده و روند توسعه ای شرکت طی دو سال اخیر، از رشد ۴۳ درصدی بیمه نوین در سه ماهه نخست سال خبر داد و گفت: برنامه ریزی و هدف گذاری ما برای سال جاری با شناخت ظرفیت های موجود و وضعیت بازار همراه با جذب پرتفوی با ریسک کنترل شده انجام شد و از آغاز سال هم کار خود را طبق برنامه شروع کردیم و موفق شدیم در سه ماهه ابتدای سال به ۴۳.۹ درصد رشد دست پیدا کنیم.
وی در ادامه افزود: پیاده سازی و اجرای مدیریت ریسک در بیمه نوین از سال ۹۴ به کاهش سهم ثالث در پرتفوی شرکت به ۲۴ درصد و افزایش صدور و کاهش نسبت خسارت، در وضعیت مطلوب و قابل توجهی در مقایسه با صنعت بیمه منجر شده است.
کریم خان زند درخصوص سطح خدمات ارائه شده در بیمه نوین خاطرنشان کرد: دستورکار ما برای رقابت در بازار بر روی سطح ارائه خدمات متمرکز شده و اینکه موازنه ای از سرعت و کیفیت خدمت با هزینه معقول برای مشتریان رقم بخورد. این هدف در محصول اتوپلاس شرکت محقق و اجرایی شده است و بیمه گذار با خرید بیمه بدنه به سطح بالایی از خدمات و پشتیبانی دست پیدا می کند.
مدیر عامل بیمه نوین در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به اهمیت همکاری های مشترک در مجموعه اقتصاد نوین تصریح کرد: تلاش ما همکاری و شراکت برای بهره مندی دوسویه از ظرفیت های موجود در تمام شرکت های مجموعه است، چون اعتقاد داریم تمرکز در ارائه خدمات متنوع علاوه بر سودآوری و کاهش ریسک به رضایت مشتری و در نتیجه سود و منفعت ماندگار منجر می شود.
در بخش دیگری از این نشست علیرضا بولگوری؛ مدیرعامل بانک اقتصاد نوین بر لزوم بازنگری در برنامه های همکاری بین بانک و شرکت های اقتصاد نوین تأکید کرد و گفت: بعد از گذشته ۱۶ سال از تأسیس بانک اقتصاد نوین باید با ایجاد نگرش سیستمی به بهره وری این مجموعه و شرکت های آن برای هم افزایی و تأمین مزیت رقابتی پایدار این هلدینگ در بازار مالی کنونی برنامه ریزی کرد.
وی تأکید کرد: بزرگ ترین ظرفیت بانک خوشنامی و برخورداری از زنجیره ای متنوع از خدمات در مجموعه اقتصاد نوین است که با بازسازی ساختارهای ارتباطی می توانیم به بهبود عملیاتی و در نتیجه توسعه هلدینگ اقتصاد نوین دست یابیم.
بولگوری بااشاره به اهمیت ایجاد و حفظ تناسب بین رضایت تمام ذی نفعان خاطرنشان کرد: براساس شرایط فعلی بازار و وضعیت اقتصادی باید بازنگری در اهداف و استراتژی ها به گونه ای باشد که تناسب بین رضایت ذی نفعان از سپرده گذار، بیمه گذار، مشتری و سهام دار حفظ شود و بر این اساس الگویی منتج به سود با کیفیت و دارای ثبات در جهت ماندگاری و خوشنامی مجموعه اقتصاد نوین محقق شود.
مدیرعامل بانک اقتصاد نوین ایجاد مدلی برای مشارکت و نهادینه کردن همکاری شرکت های بانک اقتصاد نوین را ضروری دانست و افزود: در حال حاضر مجموعه ای از اطلاعات و داده در شرکت های مجموعه موجود است که برای برخورداری از ظرفیت های متقابل و بهره مندی از ارزش افزوده اقتصادی باید یک نظام اثربخش براساس ساختاری سودآور و چرخه ای از ارتباط مثبت و سازنده ایجاد شود.

نام:
ایمیل:
* نظر: