کد خبر: ۶۳۹۰۶
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۳
مرتضی اکبری، مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در جلسه هم انديشي با کارکنان مديريت شعب استان مازندران تصريح كرد: كارمندان بانك قرض‌الحسنه مهر ايران به كار كردن در اين بانك افتخار خواهند كرد چرا كه بانك با نيت پاك در حال خدمت رساني به مردم است و جايگاه بسيار خوبي در سيستم بانكي كشور و مردم پيدا كرده است.


به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهرایران، دکتر اکبری در این سمينار با اشاره به تعداد تسهيلات پرداختي بانک، بيان كرد: در سال ۹۵ به ۵۰۰ هزار نفر تسهيلات داديم كه اين مقدار در سال ۹۶ به ۷۵۲هزار مورد رسيد. 
وی با بیان اینکه بانک قرض‌الحسنه مهر ایران تا کنون بيش از ۵ ميليون و ۴۰۰ هزار نفر سپرده گذار دارد، خاطرنشان کرد: بيش از ۳ ميليون و ۵۰۰ هزار نفر از طرح هاي تسهيلاتي و قرض الحسنه اين بانك استفاده كرده اند كه چنين حجم از متقاضي تسهيلات در سيستم بانكي بي سابقه است.
مدیر عامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران از رشد ۸۲درصدی منابع بانک در سال ۹۶ خبر داد و تاکید کرد: اين موفقيت نتيجه تلاش و زحمت كارمندان بانك در شعبات است؛ بانك قرض الحسنه مهر ايران بانك تعهدي است و به ازاي يك ريال دريافتي متعهد به پرداخت تسهيلات است. 
اکبری توسعه بانک را به رشد منابع در هرسال منوط دانست و بیان کرد: برای ارائه خدمات بهتر و پوشش تعداد بیشتري از افراد جامعه نياز است تا کاركنان اهتمام لازم براي رشد منابع و تحقق اهداف ترسيمي داشته باشند.
وی از کارمندان جوان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران خواست تا با مراجعین در کمال اخلاق مداری برخورد نمايند و بيان داشت: همکاران بانك بايد مشتري مداري را به نحو احسن انجام دهند و به قول و تعهدشان پايبند باشند. 
وی خطاب به کارمندان حاضر در جلسه گفت: در برخورد با مشتری صبور باشید، طرح های بانک را به طور کامل تعريف کنيد تا مشتريان به سپرده گذاري در طرح ها رغبت پيدا كنند.
اکبری، مطالبات بانک را یک درصد دانست و خاطرنشان ساخت: مدیریت شعب استان مازندران توانسته رشد قابل توجهي در منابع داشته باشد، به نحوي که تا كنون نزديك به ۱۳ و نيم درصد رشد داشته است. 
وی با بیان اینکه رشد و مصرف منابع بانک قرض الحسنه مهر ایران در مازندران وضعيت خوبي دارد، اظهار کرد: مازندران هميشه در حوزه منابع جزء استان هاي خوب بوده است.
وی خطاب به روسای شعب حاضر در جلسه تاکید کرد: باید معوقات در شعبه يک درصد و رشد منابع نيز بين ۸۰ تا ۹۰ درصد باشد. 
مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به برنامه راهبردی پیش روي بانک اشاره کرد و گفت: قصد داريم امسال تعداد وام گيرندگان بانک را به يك ميليون نفر برسانيم اين در حالي است كه بانك قرض‌الحسنه مهر ايران داراي ۵ ميليون مشتري ثابت است.

نام:
ایمیل:
* نظر: