کد خبر: ۶۳۹۳۵
تاریخ انتشار: ۰۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۵
دکتر صباغی عضو هیأت مدیره پست بانک ایران در بخش پایانی همایش مدیران گفت: ذهنیت مثبت جامعه و مسئولان نسبت به این بانک، شرایط برای کسب موفقیت های بزرگ تر را فراهم کرده است.
عملکرد مناسب پست بانک ایران موفقیت های بزرگ تری را برای بانک فراهم کرده است

به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی پست بانک ایران: دکتر صباغی با تشریح روند افزایش منابع این بانک افزود: شعب بانک با وجود نرم افزار مناسب، تفاهم نامه های منعقد شده با سازمانها و نهادهای مختلف و عاملیت حساب های دولتی می تواند با تلاش و احساس مسئولیت به میزان منابع تعیین شده دست یابند.
وی پرداخت تسهیلات صندوق توسعه ملی را فرصتی برای هدفمند ساختن برنامه تسهیلاتی بانک دانست و تصریح کرد: با مدیریت صحیح و نظارت بر پرداخت تسهیلات هم ایجاد اشتغال صورت می گیرد و هم اهداف درآمدی شعب محقق می شود.
صباغی بر لزوم توجه شعب به ارائه خدمات بانکی مطلوب به مشتریان تأکید کرد و گفت: ارائه خدمات مناسب موجب ارتقاء برند بانک، جلب اعتماد مردم و مسئولان و کمک به دستیابی بانک به سودآوری مورد انتظار می گردد.
همچنین در این همایش پنل تخصصی تجربه های موفق مدیران شعب با حضور داود کریمی مدیر امور شعب و بازاریابی و تنی چند از مدیران شعب و پنل بررسی وضعیت فعلی بانک با حضور فریدون کهزادیان مدیر سرمایه انسانی و پشتیبانی، سیداصغر جلیلی نیا مدیرامور مالی و تنی چند از مدیران این حوزه ها برگزار شد.
گفتنی است: درپایان این همایش مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره نسبت به جمع بندی پرداختند و رهنمودهای لازم را ارائه و از حسن شجاعی مدیرشعب استان زنجان، احمد فرهمند فرهمند مدیرشعب استان فارس، محسن اخلاقی مدیرشعب استان کرمانشاه، اسماعیل صادقی مدیرشعب استان آذربایجان شرقی، محمود کریم پور مدیرشعب استان خراسان شمالی، فاتح ملائی مدیرشعب استان کردستان و علی قاسمی مدیرشعب استان یزد تجلیل به عمل آمد.

نام:
ایمیل:
* نظر: