کد خبر: ۶۴۰۳۹
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۱
دارندگان تجارت کارت یا کارتهای نقدی سایر بانکهای عضو شتاب می توانند با استفاده از پایانه های شعب بانک تجارت نسبت به انتقال وجه بین بانکی تا سقف 150.000.000 ریال از طریق سامانه حواله الکترونیکی بین بانکی (سحاب) اقدام کنند.


به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک تجارت، با برقراری امکان انتقال وجه سه جانبه از طریق پایانه های شعب این بانک ، هر یک از دارندگان کارت های خودپرداز بانک های عضو شتاب می توانند با مراجعه به شعب بانک تجارت نسبت به جا بجایی وجه به کارت بانک ثالث بر اساس ضوابط تا سقف 150 میلیون ریال اقدام کنند. در قالب این خدمت ، انتقال وجه از تجارت کارت به کارتهای شتابی، کارت های شتابی به تجارت کارت و کارت شتابی به کارت شتابی امکانپذیر شده و کارمزد این انتقال بصورت سیستمی از طریق مرکز شتاب از کارت مبدا کسر می شود.

 مشتریان بانک تجارت و متقاضیان می توانند با مراجعه به شعب این بانک با ارائه کارت ملی و تکمیل فرم انتقال وجه بین بانکی  از این خدمت استفاده کنند .

هم اکنون سقف انتقال وجه کارت به کارت در هر یک از سرویس های بانکداری الکترونیک و دستگاه های خودپرداز مبلغ 30.000.000 ریال می باشد.  
نام:
ایمیل:
* نظر: