کد خبر: ۶۴۳۱۸
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۰
عضو هییت نمایندگان اتاق بازرگانی ایران هشدار داد :
امروز در کشور موضوع جنگ اقتصادی مطرح است و درصورتی که دولت حمایت لازم را از فعالان اقتصادی و بازرگانان نداشته باشد ، بزودی بازار اقتصادی منطقه را از دست خواهیم داد.
دولت حمایت نکند بازار منطقه را از دست می دهیم

به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از ستاد خبری هجدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان ، سید احمد حسینی اقتصاد دان و عضو هییت نمایندگان اتاق بازرگانی ایران با اعلام مطلب فوق افزود : ابتکار رهبرمعظم انقلاب  در تشکیل اتاق جنگ اقتصادی  برای حل مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم در نوع خود بدیع و خلاقانه است و لازم است تا با انسجام هر چه بیشتر پیروز میدان باشیم.
عضو هییت نمایندگان اتاق بازرگانی ایران اظهار داشت : در شرایط کنونی حمایت از بازرگانان و فعالان اقتصادی معتبر و معتقد به نظام در جامعه ضروری است. این در حالیست که حدود 1500 میلیارد تومان حجم نقدینگی در جامعه است، بنابراین حتی اگر کشور با التهابات ارزی مواجه نباشد، باید مدیریت نقدینگی و حمایت های ویژه از فعالان اقتصادی که صادرات و واردات انجام میدهند در کشور اتفاق بیفتد، لذا باید از سرمایه‌گذاری‌ها و توان عملیاتی این افراد در افزایش صادرات و بهبود کسب و کار  حمایت‌های کامل صورت گیرد. 
حسینی خاطرنشان کرد: با اجرای اصل 44 و کاهش حضور دولت دربخش خصوصی می توان گام موثری در تقویت بازار اقتصادی منطقه برداشت . 

دولت حمایت نکند بازار منطقه را از دست می دهیم

نام:
ایمیل:
* نظر: