کد خبر: ۶۴۳۵۹
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۳
سقوط قیمت سکه به مرز ۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان
همزمان با آغاز سیر نزولی قیمت ها در بازار طلا و ارز، حباب سکه بازهم کمتر شد و به مرز ۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسید.
حباب قیمت سکه می ترکد
همزمان با آغاز سیر نزولی قیمت ها در بازار طلا و ارز، حباب سکه بازهم کمتر شد و به مرز ۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسید.
با اعلام جزئیات بسته جدید ارزی از سوی دولت و رئیس کل بانک مرکزی، ریزش قیمت ها در بازار طلا و ارز نسبت به روزهای قبل شدت بیشتری گرفته است.
فعالان بازار و کارشناسان اقتصادی پیش بینی کرده بودند با اعلام سیاست های جدید ارزی و بازگشایی صرافی ها، و البته آزاد شدن ارز، حباب بازار طلا و ارز بترکد.
طبق پیش بینی ها از صبح امروز شتاب ریزش قیمت ها در بازار تشدید شده و قیمت سکه از 3 میلیون و 700 هزار تومان هم اکنون به 3 میلیون و 430 هزار تومان رسیده است.
در بازار ارز نیز، فروشنده ها زیاد شده اند و دلال های خیابان فردوسی بار دیگر روانه پاساژ افشار شده و به خرید و فروش ارز می پردازند.
تعدادی از دلال های اصلی که در واقع برای صراف های بزرگ خرید و فروش می کنند، دربرابر ریزش قیمت ها مقاومت می کنند ولی با این حال افزایش فروشنده موجب شده تا قیمت ها وارد مدار نزولی شوند.
هم اکنون رئیس کل بانک مرکزی در برج میرداماد میزبان صراف هاست تا سازو کار اجرایی شدن بسته جدید ارزی را با آنها هماهنگ کنند.
همتی دیشب گفته بود که بسته جدید ارزی فردا سه شنبه اجرایی می شود و قبل از اجرا، بناست جلسه ای با صادرکنندگان و صرافی ها داشته باشد.
اعلام اخبار مثبت در بازار طلا و ارز موجب شد تا هم اکنون قیمت دلار در بازار آزاد 9570 تومان فروخته می شود


برچسب ها: سکه ، طلا ، قیمت ، حباب
نام:
ایمیل:
* نظر: