کد خبر: ۶۴۶۱۸
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۲
دکتر مظلومی مدیر عامل بیمه تعاون در همایش مشترک بیمه تعاون و اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان کردستان اظهار داشتند:آماده اجرای سرمایه گذاری های اشتغالزا در کردستان هستیم.
آماده اجرای سرمایه گذاری های اشتغالزا در استان کردستان هستیم

به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بیمه تعاون ، دکتر مظلومی در همایش بیمه تعاون در کردستان با اشاره به درخواست مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان که خواستار سرمایه گذاری بیمه ها در استان شده بود گفت هر نوع طرح سرمایه‌گذاری در کردستان که توجیه فنی و اقتصادی داشته باشد را در دستور کار قرار خواهیم داد
پیشتر برهان صلواتی مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان کردستان با اشاره به وجود ۲ هزار تعاونی در کردستان و ظرفیت های اقتصادی این استان، خواستار سرمایه گذاری بیمه ها در طرح های اشتغالزایی شده بود.
دکتر مظلومی مدیرعامل بیمه تعاون در ادامه همایش از بیمه به‌عنوان نمادی از تعاونی نام برد و گفت: بیمه تعاون با بیش از ۷۰۰ سهامدار در کشور یکی از پیشرو های تعاونی است که به ارایه خدمات بیمه ای می پردازد.
مدیر عامل بیمه تعاون از نوآوری، استفاده بهینه از فناوری های اطلاعاتی، بیمه درمان خانوادگی، بیمه تضمین کالای ایرانی، سرمایه‌گذاری های مولد و ... به عنوان مولفه های بیمه تعاون نام برد و افزود: این ظرفیت و پتانسیل در بیمه تعاون وجود دارد تا همه زمینه های مورد تقاضا را پوشش بیمه ای دهد.
در ادامه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در همایش مشترک بیمه تعاون در سنندج، خواستار سرمایه گذاری های مولد و اشتغالزا از سوی بیمه ها در استان شد و گفت: در این راستا حمایت همه جانبه خواهیم کرد.
در این همایش برهان صلواتی از گستردگی و تعدد حوزه های مختلف کاری وزارت تعاون به عنوان ظرفیتی برای سرمایه گذاری ها در حوزه های بیمه ای نام برد.
صلواتی تاکید کرد: تعاونی بهترین شیوه برای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی است و کشورهای دیگر در راستای توسعه از این مولفه به خوبی بهره برداری کرده اند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان تعداد تعاونی های فعال و در دست اجرای این استان را ۲ هزار تعاونی ذکر کرد و گفت: شرکت های بیمه ای می توانند از این ظرفیت بزرگ به عنوان مروجی در راستای اهداف بیمه ای استفاده کنند.
وی بیمه روستاییان و عشایر و نیز تعاونی های دهیاران را یکی دیگر از اهرم های ترویج بیمه گذاران دانست که می توانند بیمه توسعه تعاون را در بین سایر بیمه ها بهتر به جامعه معرفی کنند.
گفتنی است بیمه تعاون که در سال ۱۳۹۲ در کشور شروع بکار کرده علاوه بر ارایه خدمات بیمه ای، با مشاوره در زمینه انواع پوشش های بیمه ای، در حال حاضر بالغ بر ۱۰ کارگزار در استان کردستان دارد.
در ادامه مراسم لوح و تندیس حامی بیمه تعاون به جناب آقای برهان صلواتی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان توسط دکتر مظلومی مدیرعامل بیمه تعاون اهدا شد .

نام:
ایمیل:
* نظر: