کد خبر: ۶۴۸۳۰
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۱
حسين عسكري عضو هيات مديره بانك صنعت و معدن گفت : 60 درصد از تسهيلات صندوق توسعه ملي براي طرح هاي نيروگاهي با عامليت اين بانك پرداخت مي شود.


به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از  بانك صنعت و معدن، وي كه در مراسم افتتاح واحد گازي نيروگاه سيكل تركيبي غرب مازندران (نوشهر) سخن مي گفت با اشاره به مشكلات ناشي از كاهش ميزان آب در كشور افزود: بانك صنعت و معدن در اين حوزه هم تاكنون 3 واحد آب شيرين كن را با ظرفيت 430 هزار متر مكعب در روز تامين اعتبار كرده كه در حال اجرا هستند.
وي تصريح كرد: بانك صنعت و معدن آماده است هماهنگ با سياست هاي وزارت نيرو طرح هاي آب شيرين كن را با ظرفيت تا دوميليون مترمكعب در روز تامين اعتبار كند.
عسكري تامين اعتبار نيروگاه هاي خورشيدي، بادي و توليد برق از انرژي هاي نوين را از سياست هاي بانك صنعت و معدن برشمرد كه مي تواند توسط اين بانك و همگام با وزارت نيرو به اجرا درآيد.
گفتني است : در مراسمي با حضور اردكانيان وزير نيرو ، اسلامي استاندار مازندران و حسين عسكري عضو هيات مديره بانك صنعت و معدن واحد گازي نيروگاه سيكل تركيبي غرب مازندران (نوشهر) با تامين مالي اين بانك روز چهارشنبه 24 مردادماه افتتاح شد.

نام:
ایمیل:
* نظر: