کد خبر: ۶۴۸۴۱
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۶
بانک توسعه تعاون و صندوق بیمه سرمایه‌گذاری فعالیت‌های معدنی در راستای همکاری برای صدور ضمانت‌نامه تسهیلات فعالیت‌های معدنی، تفاهم‌نامه امضا نمودند.
تفاهم‌نامه بانک توسعه تعاون و صندوق بیمه سرمایه‌گذاری فعالیت‌های معدنی

حجت ا... مهدیان رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاون در جلسه انعقاد تفاهم‌نامه بانک توسعه تعاون و صندوق بیمه سرمایه‌گذاری فعالیت‌های معدنی ضمن ابراز خرسندی از ارتباط ایجادشده میان بانک و صندوق، هدف‌گذاری این ارتباط را یک همکاری مستمر، مداوم و دائمی دانست.
مهدیان با اشاره به سابقه چندین ساله همکاری بانک و صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری تعاون، این تجربه در ارتباط بین بانک و صندوق بیمه سرمایه‌گذاری فعالیت‌های معدنی را هم مهم و مثمر ثمر خواند.
وی خاطرنشان کرد: نقش بانک توسعه تعاون از سوی دولت در طرح اشتغال پایدار روستایی و فراگیر بسیار پررنگ دیده‌شده و بر اساس گزارش وزیر کشور به رئیس‌جمهور، بانک توسعه تعاون از دو منظر رتبه اول را در این طرح به خود اختصاص داده است.
فرید دهقانی مدیرعامل صندوق بیمه سرمایه‌گذاری فعالیت‌های معدنی با اشاره به نقش مدیریت مطلوب بانک در جهش مثبت بانک توسعه تعاون در این خصوص گفت: اعمال مدیریت ریسک بهینه درمجموع باعث رعایت منافع بانک و مشتریان می‌شود. وی افزود: با همکاری مساعد صندوق و بانک ضمن رعایت ملاحظات تخصصی معدن، ریسک نکول وام‌ها تا حد زیادی پوشش داده می‌شود.

نام:
ایمیل:
* نظر: