کد خبر: ۶۴۹۶۰
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۶
بانک سرمایه با استناد به مفاد اطلاعیه بانک مرکزی در خصوص تمدید مهلت تعویض دسته چک های غیر صیادی تا آبان ماه، اطلاعیه ای به شرح زیر صادر نمود:
تمدید مهلت تعویض دسته چک های قدیمیبه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک سرمایه، بانک سرمایه ضمن قدردانی از مشتریانی که نسبت به تعویض دسته ‌چک های خود و دریافت دسته چک جدید صیـادی اقدام کرده اند بـه اطلاع می‌رساند با توجه به اطلاعیه بانک مرکزی در خصوص تمدید مهلت تعویض دسته چک های قدیمی، اجرای نهایی طرح صیاد از تاریخ ۶ آبان ماه ۱۳۹۷ آغاز می گردد.
بر این اساس ضروری است آن دسته از مشتریان ارجمندی که هنوز دسته چک صیادی دریافت نکرده‌اند، تا پایان وقت اداری روز شنبه 5 آبان ماه 1397 نسبت به دریافت دسته‌چک‌های جدید اقدام کنند. بدیهی است از روز یکشنبه مورخ 6 آبان ماه صرفاً چک‌های قدیم در بانک صادرکننده امکان وصول خواهند داشت.
شایان ذکر است بر اساس اطلاعیه بانک مرکزی، فرصت تعیین شده، نهایی و قطعی بوده و به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد و بانک‌ها و مؤسسات اعتباری بعد از مهلت زمانی فوق هیچ گونه مسئولیتی در خصوص کارسازی چک‌های غیرصیادی به صورت بین بانکی در سامانه چکاوک نداشته و صرفاً این دسته از چک‌ها در بانک صادرکننده امکان وصول خواهند داشت.

نام:
ایمیل:
* نظر: