کد خبر: ۶۶۴۰۳
تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۹
به مناسبت گراميداشت هفته دفاع مقدس و با حضور مدير عامل گروه سايپا برگزارشد:
مديرعامل گروه سايپا گفت: صنعتگران به عنوان پيش قراولان جنگ اقتصادي، با تلاش و از خودگذشتگي مي توانند نقش مهمي در رشد و اعتلاي كشور داشته باشند.
آيين شب خاطره و تجليل از خانواده های معظم شهداي گروه سايپا

به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از سايپانيوز: به مناسبت هفته دفاع مقدس، آيين شب خاطره گويي يادمان شهداي گروه خودرو سازي سايپا با حضور فرماندهان و سرداران دفاع مقدس، مدير عامل، خانواده شهدا و مدافعين حرم و جمعي از مديران ارشد گروه خودروسازي سايپا در شركت سايپا برگزار شد.

در اين مراسم مهندس محسن جهرودي شهدا را مايه آرامش، امنيت و شرافت كشور دانست و افزود: اگر امروز چرخ صنعت مي چرخد به بركت خون شهدا است كه با شجاعت مثال زدني تاريخ معاصر ايران را نوشتند.

وي گفت: به خون شهدا مديون هستيم و در شرايط حاضر نياز است در سنگر صنعت به عنوان پيش قراولان جنگ اقتصادي نقش خود را به خوبي انجام دهيم و اين با تلاش و از خودگذشتگي و اصلاح ساختارها ميسر خواهد شد.

جهرودي افزود: در هر شرايطي چه در زمان جنگ تحميلي يا دفاع از حرم اهل بيت (ع) و يا در عرصه توليد اگر با دل و جان و عاشقانه كار كنيم موجبات امنيت و آرامش را براي كشور به همراه خواهيم داشت.

وي يادآور شد: اميدوارم در مسير شهدا گام برداريم و با عملكردي درست، موجب پيشرفت و  آبادني كشور در عرصه هاي مختلف از جمله صنعت خودرو سازي باشيم.

در اين مراسم سردار حاج حسن يكتا از رزمندگان دفاع مقدس، مستند ساز و راوي خاطرات شهدا در دوران دفاع مقدس، گفت: خون شهدا در چهل سالگي انقلاب اثر كرده به نحوي كه اين شهداي عزيز بر دل هاي ما حكومت مي كنند و در چنين زماني مدافعين حرم نشان دادند كه به حق وارث خون شهدا هستند.

همچنين در اين مراسم داود حسين زاده، فرمانده بسيج گروه خودروسازي سايپا ضمن يادآوري دوران دفاع مقدس به عنوان سمبل مقاومت گفت: كشور در شرايط كنوني نياز دارد تا مردم همانند دوران دفاع مقدس بسيجي وار و بي ادعا در سنگرهاي مختلف كار كنند و راه شهدا را كه راهي جزء سرافرازي ايران عزيز نيست، با تمام قدرت ادامه دهند.

شايان ذكر است در اين مراسم از فرزندان و خانواده هاي شهداي دفاع مقدس و مدافعين حرم، بسيجيان و ايثارگران گروه خودروسازي سايپا تجليل شد و مديريت ارشد گروه از نزديك با اين يادگاران جنگ تحميلي صحبت و در جريان مشكلات آنها قرار گرفت و جهت رفع مشكلات آنها دستوراتي صادر كرد.

 
نام:
ایمیل:
* نظر: