کد خبر: ۶۶۴۱۹
تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۸
حسين مهري رئيس هيات مديره و مديرعامل بانك صنعت و معدن در سفر به استان گيلان به اتفاق هيات همراه از چهار واحد صنعتي اين استان ديدار كرد.


به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از بانك صنعت و معدن؛ وي ضمن بازديد از شرکت تالک ایرانیان که با مشارکت اين بانک راه اندازی شده از شرکتهاي ریسندگی خاور ، ریسندگی فومنات و گروه کارخانجات پوشش رشت بازديد كرده و از نزديك در جريان عملكرد و مشكلات واحدهاي ياد شده قرار گرفت.
مديرعامل بانك صنعت و معدن در اين سفر ضمن نشستي با استاندار گيلان با تشريح اقدامات اين بانك در تامين مالي طرح هاي صنعتي در كشور، آمادگي بانك را براي حمايت از صنعتگران و توليد كنندگان استان اعلام داشت.
وي همچنين با حضور در سرپرستي شعب بانك صنعت و معدن در استان گيلان با همكاران شعب از نزديك ديدار و گفتگو كرد.
گفتني است از ابتدای دولت یازدهم هفت طرح بزرگ صنعتی شامل سیمان سبز گیلان، نیکان چوب پلاست، پلی استر پارس کاسپین، تالک ایرانیان، دام دیلیم، ،فن آوری صنعت ساختمان و داروسازی بهوزان با تسهیلات ارزی 13 میلیون یورويي و تسهیلات ریالی 31 میلیارد توماني بانك صنعت و معدن تكميل و افتتاح شده و اشتغال مستقیم 660 نفر را بهمراه داشته است.
در ضمن در حال حاضر نیز سه طرح آجر سفال آشیان، خوش بهچین هیراد و پترو آراد تیلار با تسهیلات ارزي 21 میلیون یورويي و تسهيلات ريالي 13 میلیارد توماني بانك صنعت و معدن در استان گيلان در حال اجراست كه اشتغال 200 نفر را به دنبال خواهد داشت.

نام:
ایمیل:
* نظر: