کد خبر: ۶۶۸۰۲
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۸
نماد معاملاتی شرکت بیمه نوین پس از ارتقا به بازار دوم فرابورس ایران روز جاری با قیمت هر سهم ١٢٩٩ ریال گشایش یافت.

به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بیمه نوین به نقل از فرابورس ایران، این شرکت امروز با نماد «نوین» از بازار پایه به بازار دوم فرابورس ارتقا یافت و با قیمت هر سهم ١٢٩٩ ریال گشایش یافت.
شرکت بیمه نوین به عنوان پنجمین نماد بیمه‌ای در بازار فرابورس و نخستین نماد معاملاتی که در سال جاری در این بازار گشایش می‌یابد در گروه «بیمه و صندوق بازنشستگی به جز تأمین اجتماعی» و زیرگروه «فعالیت‌های مالی و اجرایی» قرار دارد در جریان گشایش نماد میزبان جابه جایی ٤٤ میلیون و ٥٦ هزار سهم به ارزش معاملاتی ٥٧ میلیارد و ٢٢٩ هزار ریال قرار گرفت که سهامداران حقیقی مشارکت ٥١.٤ درصدی در سمت خرید و ٤.٦ درصدی در سمت فروش این سهام داشتند.
این شرکت پس از احراز تمامی شرایط لازم برای پذیرش از تاریخ ٢١ خردادماه سال جاری به عنوان یکصد و هفتاد و نهمین نماد معاملاتی (یکصدمین شرکت در بازار دوم) در فهرست نرخ‌های فرابورس ایران درج شد.
یادآور می شود در نشست خبری مربوط به تشریح ظرفیت‌های این شرکت پیش از گشایش نماد در تاریخ ١٤ مردادماه امسال برگزار شد، طی آن وضعیت عملکردهای مالی و عملیاتی بیمه نوین در سال ٩٦ و مقایسه آن با سال ٩٥، عملکرد شرکت از نظر فروش، برنامه‌های توسعه‌ای و در دست اقدام و در نهایت چشم‌انداز فعالیت‌های آتی «نوین» مورد بررسی قرار گرفت.
حسین کریم خان زند؛ مدیرعامل بیمه نوین، سرمايه اوليه شركت را مبلغ 140 ميليارد ريال منقسم به ١٤٠ ميليون سهم هزار ريالي عنوان کرد كه با ٩٧١ درصد افزايش از محل مطالبات و آورده نقدي در پنج مرحله به مبلغ ١،٥٠٠ ميليارد ريال افزايش يافته است.
در این میان برنامه‌هایی مانند آموزش و توانمندسازی نمایندگان برتر، طراحی و پیاده‌سازی حداقل دو طرح بیمه‌ای متناسب با نیاز بازار، بازسازی زیرساخت ارتباطی موجود جهت بهبود عملکرد و افزایش امنیت، کنترل عملکرد چرخه‌های فروش و خرید کالا و خدمات در حوزه مالی، توسعه شعب و شبکه فروش و ... از جمله برنامه‌های عملیاتی در دست اقدام سال ٩٧ بیمه نوین است که از سوی کریم خان زند اعلام شد.

نام:
ایمیل:
* نظر: