کد خبر: ۶۶۸۴۴
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۰
بانک قرض الحسنه رسالت به دانش آموزان سازمان سما وابسته به دانشگاه آزاد وام قرض الحسنه پرداخت می کند.
مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت: ارائه خدمات شرعی، آسان و ارزان از مهمترین اهداف بانک است

به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه رسالت به نقل از گروه آموزش و پرورش بانکداری اجتماعی، با امضای تفاهم نامه از سوی محمدحسین حسین زاده مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت وعلیرضا منظری توکلی معاون دانشگاه آزاد و سرپرست سازمان سما( مدارس غیردولتی وابسته به دانشگاه آزاد) دانش آموزان این مدارس می توانند وام شهریه با کارمزد دو درصد وبازپرداخت 10تا40ماهه تا سقف 100میلیون ریال دریافت کنند.
مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت، ارائه خدمات شرعی، آسان و ارزان را از مهمترین اهداف این بانک برشمرد و گفت: توسعه فرهنگ همیاری اجتماعی، قرض الحسنه و کارآفرینی اجتماعی از مهمترین ماموریت های بانک است.
محمدحسین حسین زاده افزود: آموزش مالی و تربیت اقتصادی در سطح مدارس و دانشگاه ها از موضوعات بسیار جدی بانک قرض الحسنه رسالت است و امیدواریم در سایه تعامل و همکاری با دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان سما این هدف بخوبی محقق و اجرایی شود.
در ادامه علیرضا منظری توکلی معاون دانشگاه آزاد و سرپرست سازمان سما با ابراز خرسندی از امضای این تفاهم نامه گفت: بانک قرض الحسنه رسالت از بانک های خوش نام و مورد وثوق جامعه متدینین است. وی افزود: خوشبختانه بانک قرض الحسنه رسالت کارنامه درخشانی از خود بجای گذاشته و بخوبی توانسته ترویج فرهنگ قرض الحسنه را در دستور کار قرار دهد.
همچنین بهروز طهماسب کاظمی مشاور و رئیس مرکز حوزه ریاست دانشگاه آزاد گفت: پرداخت وام شهریه از سوی بانک قرض الحسنه رسالت اتفاق خوبی را در دانشگاه آزاد رقم زده است. وی افزود: در تلاش هستیم با توجه به ظرفیت هایی که دانشگاه آزاد اسلامی در اقصی نقاط کشور دارد و با استفاده از پتانسیل شبکه توسعه اجتماعی رسالت در مناطق محروم کشور گام های در مسیر کارآفرینی و توسعه مهارت های فنی برداریم.
در پایان ابوطالب حافظی مدیر گروه آموزش و پرورش بانکداری اجتماعی بانک قرض الحسنه رسالت گفت: امیدواریم بتوانیم با پرداخت وام شهریه باری از دوش خانواده دانش آموزان این سازمان برداریم.
وی افزود: بانک قرض الحسنه رسالت در تلاش است به سازمان سما به عنوان یک موسسه حقوقی با بیش از 736واحد آموزشی، 73000جمعیت دانش آموزی، 120آموزشکده فنی و با 84000جمعیت دانشجویی خدمات مطلوبی ارائه کند.
نام:
ایمیل:
* نظر: