کد خبر: ۶۷۱۴۵
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۹
تیم‌های فوتبال ایران و بولیوی در دیداری دوستانه در ورزشگاه آزادی از ساعت ۱۹:۳۰ برابر هم قرار گرفتند که این دیدار در پایان با نتیجه دو بر یک به سود شاگردان کی روش به پایان رسید.
پیروزی ایران برابر بولیوی در یک بازی بی کیفیت
تیم ایران توانست با پیروزی برابر بولیوی اردوی ما قبل پایانی خود پیش از جام ملت‌های آسیا را به پایان برساند.
تیم‌های فوتبال ایران و بولیوی در دیداری دوستانه در ورزشگاه آزادی از ساعت ۱۹:۳۰ برابر هم قرار گرفتند که این دیدار در پایان با نتیجه دو بر یک به سود شاگردان کی روش به پایان رسید.
گل‌های ایران را در این دیدار علیرضا جهانبخش در دقیقه ۱۷ و مهدی ترابی در دقیقه ۶۳ وارد دروازه بولیوی کردند و کاردوزو در دقیقه ۵۱ برای نماینده آمریکای جنوبی گلزنی کرد.

*نیمه نخست
این دیدار با بازی هجومی ایران آغاز شد و در دقیقه ۲ ضربه سر طارمی به تیر دروازه بولیوی برخورد کرد. در ادامه بازی کمی آرام شد و دو تیم موقعیت‌های نصفه و نیمه‌ای را روی دروازه یکدیگر ایجاد کردند.
دردقیقه ۱۷ اوت دستی احسان حاج‌صفی بلند به روی دروازه ارسال شد که جهانبخش در ریباند ضربه سر خود که توسط گلر بولیوی برگشت داده شده بود، توانست دروازه نماینده آمریکای جنوبی را باز کند.
پس از این گل ایران بازی را در دست گرفت و چند حمله را با طارمی، جهانبخش و امیری روی دروازه شاگردان فاریاس ترتیب داد اما مهاجمان تیم ملی نتوانستند دروازه حریف خود را باز کنند. حتی در موقعیتی جهانبخش توانست روی پاس آزمون دروازه بولیوی را برای بار دوم باز کند که این گل توسط کمک داور آفساید اعلام شد.

*نیمه دوم
تیم ایران نیمه دوم را با تغییرات عمده‌ای آغاز کردند و مهدی ترابی، کریم انصاری‌فرد، اشکان دژاگه و مسعود شجاعی وارد زمین شدند.
ایران این نیمه را هم هجومی آغاز کرد اما برخلاف جریان بازی این بولیوی بود که روی اشتباه خط هافبک تیم ایران، توسط کاردوز و از پشت محوطه جریمه در دقیقه ۵۱ به گل رسید.
در ادامه شاگردان کی‌روش بازی را در دسترس گرفتند و فرار زیبای ترابی از قلب دفاع بولیوی این بازیکن را در موقعیتی تک به تک قرار داد که بازیکن باشگاه سایپا گل دوم ایران را در دقیقه ۶۳ وارد دروازه حریف کرد.
قرمزپوشان ایران بعد از گل دوم باز هم بازی را در اختیار داشتند و یکی دو موقعیت را توسط دژاگه و حاج‌صفی ایجاد کردند اما بی‌دقتی مانع از به ثمر رسیدن گل سوم شد. بولیوی نیز تغییرات زیادی در نیمه دوم داد اما این تغییرات هم باعث نشد این تیم بتواند موقعیت جدی را روی دروازه شاگردان کی‌روش ایجاد کند.
طارمی و امید ابراهیمی در اواسط نیمه دوم جای خود را به قلی‌زاده و علی کریمی داد تا لژیونر ایرانی شارلوا و هافبک استقلال هم برای کی‌روش در این دیدار بازی کند.
در دقیقه ۸۰ بازی بازیکنان بولیوی حمله خطرناکی را روی دروازه ایران ترتیب دادند که دو واکنش پیاپی بیرانوند مانع از به ثمر رسیدن گل مساوی سبزپوشان بولیوی شد.
تلاش دو تا پایان دقیقه ۹۰ به سرانجام نرسید تا این دیدار با نتیجه دو بر یک به سود ایران خاتمه پیدا کند.


برچسب ها: ایران ، بولیوی ، فوتبال ، بازی ، فیفا
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار