کد خبر: ۶۸۰۹۸
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۳
پس از سال‌ها اخبار فاش شده و شایعاتی که درباره گوشی تاشوی سامسونگ وجود داشت، این کمپانی کره‌ای بالاخره اولین گوشی هوشمند تاشوی خود را حاضر کرده است تا از آن موقعی در سال بعد رونمایی کند.
اولین ویدئو از گوشی تاشوی سامسونگ منتشر شد + فیلم
اولین ویدئوی کانسپت منتشر شده از گوشی تاشوی سامسونگ ظاهر احتمالی این گوشی را مشخص کرد.
پس از سال‌ها اخبار فاش شده و شایعاتی که درباره گوشی تاشوی سامسونگ وجود داشت، این کمپانی کره‌ای بالاخره اولین گوشی هوشمند تاشوی خود را حاضر کرده است تا از آن موقعی در سال بعد رونمایی کند. سامسونگ به تازگی در کنفرانس توسعه دهندگان امسال خود نمایشگر انعطاف‌پذیری که برای این گوشی مورد استفاده قرار خواهد گرفت، معرفی کرده است و چند مشخصات جزئی هم درباره آن منتشر شده است.
یک سازنده کانسپت دستگاه‌های هوشمند در فضای مجازی بر اساس تمام ویژگی‌ها و مشخصاتی که از گوشی تاشوی سامسونگ که احتمالا با نام Galaxy F خوانده خواهد شد، ویدئوی کانسپت بسیار جالبی از این گوشی هوشمند ساخته است که شکوه آن را از تمام زوایا به نمایش می‌گذارد.
توجه داشته باشید ویدئویی که در ادامه مشاهده خواهید کرد، طراحی نهایی تأیید شده برای Galaxy F نخواهد بود و طراحی این گوشی به هیچ وجه لو نرفته است و فقط یک طرح مفهومی از آن است اما یک نگاه بسیار زیبا نسبت به این گوشی جدید است. این طرح مفهومی به گونه‌ای طراحی شده است که اگر گوشی اصلی این طرح را داشته باشد، می‌توان گفت که کاربران را کاملا راضی نگه خواهد داشت.
آنگونه که در کنفرانس توسعه دهندگان سامسونگ اشاره شد، Galaxy F دارای دو نمایشگر خواهد بود نمایشگر داخلی وقتی دستگاه باز است، به 7.3 اینچ خواهد رسید و رزولوشن آن 1536 در 2152 پیکسل است که دارای تراکم پیکسلی 420ppi و نسبت تصویر 4.2 به 3 است. نمایشگر دوم این دستگاه دارای اندازه 4.58 اینچی خواهد بود. رزولوشن این نمایشگر OLED 840 در 1960 و نسبت تصویر آن 21:9 خواهد بود. تراکم پیکسلی نمایشگر کوچکتر گوشی تاشوی سامسونگ 420ppi است.
در ادامه می‌توانید ویدئوی کانسپتی را که از Galaxy F سامسونگ در فضای مجازی منتشر شده، مشاهده کنید.


نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار