کد خبر: ۶۹۲۷۵
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۳
آیین افتتاح باجه کشتیرانی باحضوردولت آبادی مدیرعامل بانک و سعیدی مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی در مجموعه فرهنگی ورزشی شیان برگزار شد.

 به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک تجارت، دولت آبادی مدیرعامل این بانک در آیین افتتاحیه باجه کشتیرانی گفت: بانک تجارت طی این سال ها همواره روابط بسیار مناسبی با این مجموعه داشته و اکنون هم مصمم هستیم با افتتاح باجه بانک در مجموعه رفاهی کشتیرانی ارائه خدمات به شرکت کشتیرانی تسهیل و گسترش یابد. تمام تلاش خود را در راستای ارائه خدمات مناسب بانکی به کار می بندیم و امیدواریم بتوانیم رضایت این شرکت را به بهترین شکل فراهم کنیم.

دولت آبادی، با ابراز خرسندی ازتعامل مناسب با شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی افزود: بانک تجارت با توجه به امکانات و ظرفیت های موجود داخلی و خارجی در زمینه صدور ضمانت نامه و تامین مالی در بخش های مختلف همواره آمادگی ارائه خدمات مناسب با توجه به نیاز های این مجموعه را دارد تا همکاری های آتی بانک تجارت و شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران افزایش پیدا کند. این شرکت در حوزه حمل و نقل بین المللی تاثیر به سزایی در پیشرفت اقتصادی به خصوص توسعه صادرات دارد.

محمد سعیدی مدیرعامل شرکت کشتیرانی با تمجید از عملکرد بانک تجارت به عنوان بانکی حرفه ای و باکیفیت افزود: بدون هیچ اغراقی باید اذعان کنم مجموعه بانک تجارت پیشرو و آشنا به بانکداری بین المللی است و بازوی توانمند مالی برای شرکت کشتیرانی در عرصه های مختلف محسوب می شود .

وی با رضایت از تعامل و همکاری با بانک گفت: بانک تجارت در شبکه بانکی کشور به عنوان بانکی چابک و روزآمد شناخته می شود و همین مساله ما را مجاب کرده سطح همکاری ها را در زمینه های مختلف گسترش داده واکثر حساب های خود را در این بانک متمرکز کنیم.

بانک تجارت و شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در سال های اخیر علاوه بر همکاری های مختلفی که در قالب تفاهم نامه های فیمابین انجام داده اند، در پروژه ساخت و گسترش مجموعه فرهنگی ورزشی شیان و ارایه تسهیلات به کارکنان این شرکت با یکدیگر مشارکت داشتند.

باجه کشتیرانی تحت پوشش شعبه برج آسمان در مدیریت شعب شمال شرق قراردارد.
نام:
ایمیل:
* نظر: