کد خبر: ۶۹۳۳۹
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۰
در هشتمين همايش بزرگداشت هفته پژوهش و فناوري که به همت پژوهشکده پولي و بانکي برگزار شد پژوهشگران برتر نظام بانکي معرفي شدند.
پژوهشگران برتر نظام بانکي کشور معرفي شدند
به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومي بانک اقتصاد نوين در هشتمين دوره همايش بزرگداشت هفته پژوهش و فناوري که صبح روز دوشنبه 26 آذرماه 97 در محل بانک مرکزي با حضور اکبر کميجاني قائم مقام بانک مرکزي، علي ديواندري رييس پژوهشکده پولي و بانکي و مديران عامل بانک‌ها، کارشناسان و صاحب‌نظران سيستم بانکي برگزار شد پژوهشگران، افراد و آثار برگزيده نظام بانکي معرفي شدند که در اين بين دکتر حسين محسني رئيس اداره حوزه مديريت بانک اقتصادنوين به عنوان يکي از پژوهشگران منتخب نظام بانکي معرفي شد. 
محسني داراي درجه دکتراي مديريت مالي از دانشگاه علامه طباطبايي تهران است که از سوابق علمي و پژوهشي متعددي به ويژه در در حوزه پول و بانک برخوردار است. 
گفتني است داوران همايش بزرگداشت هفته پژوهش و فناوري همه ساله، پس از بررسي آثار تاليفي و مستندات پژوهشگران، افراد و آثار برگزيده در 6 بخشِ مقاله، کتاب، پژوهشگران منتخب نظام بانکي، پژوهشگران منتخب بانک مرکزي، پژوهشگران منتخب پژوهشکده پولي و بانکي و پژوهشگران منتخب بانک‌ها را معرفي مي‌کنند.
نام:
ایمیل:
* نظر: