کد خبر: ۶۹۹۴۳
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۶
پیش‌بینی هیل برای ۲۰۱۹:
در مطلبی که در پایگاه اینترنتی هیل وابسته به کنگره آمریکا انتشار یافته پیش بینی شده است که دونالد ترامپ در سال ۲۰۱۹ از ریاست جمهوری کنار گذاشته می‌شود.
ترامپ برکنار می‌شود!
در مطلبی که در پایگاه اینترنتی هیل وابسته به کنگره آمریکا انتشار یافته پیش بینی شده است که دونالد ترامپ در سال ۲۰۱۹ از ریاست جمهوری کنار گذاشته می‌شود.
در این مطلب منتشر شده در پایگاه هیل، نوشته شده است: با گشایش فصل جدید در تاریخ آمریکا همراه با آغاز سال نو میلادی می‌توان پیش‌بینی‌هایی را برای سیاست  آمریکا در سال ۲۰۱۹ مطرح کرد که مهمترین انان این واقعیت است که  ریاست جمهوری دونالد ترامپ در سال ۲۰۱۹ دوام نخواهد آورد.
این پایگاه خبری نوشت: مسیر نزولی هر جنبه از ریاست جمهوری او نشان  می‌دهد که ما به سمت یک تلاطم سیاسی چشمگیر در مدت زمانی نسبتا زود می‌رویم.
رفتار هرچه بیشتر خمشگیانه و بی‌ثبات ترامپ، انزوایی  که بر خود تحمیل کرده، ناتوانی و مخالفتش با گوش کردن به مشاوران باهوشی که به خدمت گرفته همگی او را به سمت یک پرتگاه خواهند برد.
در این میان اقتصادهای آمریکا و جهان تضعیف می‌شود. بیشتر به خاطر جنگ تجاری غیر ضروری و نامعقولی که او علیه کانادا و هم پیمانان اروپای‌اش به راه انداخته؛ اگر او می خواست یک جنگ تجاری مشروع عیله چین به راه بیندازد، آیا عاقلانه‌تر نبود که شرکای تجاری نظیر اروپا و کانادا را حفظ کند به جای آن که آنها را دشمن آمریکا سازد؟
به اعتقاد نویسنده این مطلب، به زودی روپرت مورداک به عنوان غول رسانه‌های صاحب فاکس نیوز علایم مشکل دار بودن ترامپ را دریافته و تصمیم می گیرد که نمی خواهد شبکه‌اش یعنی فاکس نیوز با حمایت از ترامپ سقوط کند.
شبکه فاکس نیوز در رده بندی‌ها چند روز است که به MSNBC باخته است  و شون هانیتی مجری فاکس نیوز از زمان انتخابات میان  دوره‌ای کنگره ۲۰ درصد از مخاطبان شبانه خود را از دست داده است.  بدون حمایت فاکس نیوز از دستور کار ترامپ حمایت مردمی از این نیز بیشتر کاهش خواهد یافت و از رده بالای ۴۰ به رده ی بالای ۲۰ خواهد رسید.
هم چنین تحقیقات مولر در سال ۲۰۱۹ به پایان خواهد رسید و مولر با اعلام آن چه که کشف کرده همه را بهت زده خواهد کرد و نتیجه بیشتر از چیزی که همه پیش بینی کرده‌اند برای ترامپ بد خواهد بود.
تحقیقات مولر مدارکی را برملا خواهد کرد مبنی بر این که ترامپ خودش در واقع متقاضی دریافت کمک و پول برای کمپین ریاست جمهوری‌اش بوده و روس‌ها ، عربستانی‌ها ، اماراتی‌ها و قطری‌ها در این امر دخیل بوده‌اند و مدارکی ارائه خواهند شد مبنی بر این که میلیون‌ها دلار پول خارجی به صورت غیرقانونی در ۲۰۱۶ نصیب خزانه‌های کمپین ترامپ شده است.
در ادامه احتمالا تعداد ۲۰ سناتور جمهوری خواه که رایشان برای استیضاح ترامپ در سنا البته بعد از استیضاح احتمالی وی در مجلس نمایندگان لازم است جور خواهند شد و به این ترتیب ریاست جمهوری ترامپ در مسیر پایان قرار خواهد گرفت.
با احتمال مجبور شدن ترامپ به خروج از ریاست جمهوری از ۲۰۱۹ حزب جمهوری‌خواه مجبور به ترمیم سرتاسری خواهد شد. دردسر ترامپ باعث اذیت و آزار جمهوری خواهان همچون وضعیت به وجود آمده در دوران بعد از نیکسون در ۱۹۷۴ می شود و احتمالا متعاقب آن مبارزه جمهوری خواهان در رقابتهای ریاست جمهوری مقدماتی از رقابت  دموکراتها بی رحمانه تر خواهد بود.نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار