کد خبر: ۷۰۷۵۵
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۶
بانک خاورمیانه در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی خویش برای دومین سال پیاپی از چاپ تقویم و تهیه هدایا خودداری خواهد کرد و تمام ردیف بودجه تقویم و هدایا در سال 1398 را به انجام مسئولیت‌های اجتماعی، فعالیت‌های محیط زیستی و دیگر امور خیر اختصاص خواهد داد.
بانک خاورمیانه سازمان‌های بزرگ را به حذف سررسید‌ دعوت کردبه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک خاورمیانه، این بانک قبل از اقدام هماهنگ بانک‌ها در سال 1397برای حذف سررسیدهای خود؛ از سال 1396 حرکت به سمت حذف سررسید و تقویم را آغاز کرده بود و در همان سال نیز ردیف بودجه چاپ تقویم‌های خود را به یک موسسه خیریه تخصیص داد.  
از سال 1397 با پیوستن هماهنگ بانک‌ها به این حرکت مفید اجتماعی، بانک خاورمیانه نیز با تجربه سال قبل خود، تهیه تقویم و هدایای خود را به کلی حذف و ردیف بودجه این اقدام را به تکمیل ساخت و تحویل 16 منزل روستای زلزله‌زده دهجامی اختصاص داد.  
بانک خاورمیانه ضمن آرزوی سالی ایمن، پربرکت، شاد و به دور از غم برای همه افراد، امیدوار است با پیوستن سایر سازمان‌های بزرگ به این حرکت اجتماعی، شاهد رفع محرومیت و مشکلات هموطنان نیازمند باشیم.

نام:
ایمیل:
* نظر: