کد خبر: ۷۰۸۷۹
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۰
ایمنی بعد از غذا اولویت دوم شهروندان هر جامعه است که در شهر تهران بدلیل وسعت شهر، معضلات ترافیکی و تراکم اماکن خطرزا و خطرپذیر ، بایستی بیشتر از هر موضوع دیگری مورد توجه و رسیدگی خود شهروندان قرار گیرد.
ایمنی بعد از غذا اولویت دوم شهروندان هر جامعه استاحمد غلامیان مدیر اجرایی جشنواره و نمایشگاه ایمنی و آتش‌نشانی نگین رازی گفت: برگزاری این جشنواره علاوه بر آگاهی‌رسانی موجب توسعه خودایمنی در میان شهروندان و واحدهای صنعتی می‌شود و بار زیادی را از دوش سازمان‌های امدادی بر می‌دارد.
وی با بیان اینکه تحقق و توسعه و تولیدعلم در این صنعت مطابق با نیازهای کشور در این صنعت شکل نگرفته است، ادامه داد:‌ به طور معمول از تجهیزات و فناوری‌هایی که در جهان به این منظور تولید شده‌اند الگوبرداری می‌شود یا بازطراحی بر روی آنها صورت می‌گیرد در حالی که در پیوند صنعت و دانشگاه باید بتوان از تولید علم ودانش در این صنعت بهره برد.
در همین راستا، مجتمع تجاری اداری نگین رازی بعنوان یکی از تخصصی‌ترین مراکز عرضه تجهیزات، محصولات و خدمات ایمنی، بهداشت، آتش نشانی، سیستم های اعلام و اطفای حریق، تجهیزات امداد و نجات، علائم هشداردهنده و ترافیکی، در نظر دارد بمنظور ترویج و تبیین فرهنگ خودایمنی شهروندی، روزهای 10 و 11 بهمن با مشارکت 100 شرکت‌ تولیدکننده و توزیع کننده عمده و واحدهای فعال در این مجتمع میزبان جشنواره و نمایشگاه ایمنی باشد و سازمان‌هایی مانند مدیریت بحران و آتش‌نشانی به برگزاری این نمایشگاه کمک می‌کند تا علاوه بر رونق و توسعه کسب‌ وکارها در این حوزه زمینه اصلاح قیمت‌ها و تعامل میان کارفرمایان و پیمانکاران فراهم شود.  
بازارچه ایمنی و آتش‌نشانی نگین رازی 10 و 11 بهمن برگزار میشود که علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت http://www.neginrazi-hse.com یا با شماره 55659574 تماس حاصل نمایند .

نام:
ایمیل:
* نظر: