کد خبر: ۷۱۶۶۶
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۹
روح اله خدارحمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی در نشست با مهندس سید پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) ، پرداخت تسهیلات اشتغالزا به نهادهای حمایتی را در اولویت پرداخت های بانک کشاورزی اعلام کرد.
پرداخت تسهیلات اشتغالزا به نهادهای حمایتی در بانک کشاورزی اولویت دارد
به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک کشاورزی، خدارحمی افزود:  تا پایان سال 1397 بیش از 95 درصد اعتبار ابلاغی تبصره 16 برای خود اشتغالی مددجویان کمیته امداد پرداخت خواهد شد.
در قبال محرومان جامعه، احساس وظیفه ملی، دینی و سرزمینی می کنیم و به همین دلیل  در مرحله سوم ابلاغ اعتبار اشتغال پایدار روستایی، به نهادهای حمایتی اولویت داده ایم و 50 درصد اعتبار مرحله سوم معادل 5000 میلیارد ریال را علاوه بر 80 میلیارد ریال قبل، به مددجویان کمیته امداد تخصیص داده ایم که در شرف پرداخت است و به همکاران تکلیف کرده ایم جذب این اعتبار را در اولویت قرار دهند.
وی تصریح کرد:  با استفاده از زیرساخت های بانکداری الکترونیک بانک کشاورزی، سهم اعتبار کمیته امداد امام خمینی(ره) را به صورت مجزا و محفوظ تعریف کرده ایم به نحوی که امکان مصرف آن در خارج از حوزه مدد جویان این کمیته مقدور نباشد.
خدارحمی در ادامه ضمن قدردانی از تعامل مثبت کمیته امداد امام خمینی با بانک کشاورزی،  به اهمیت پرداخت تسهیلات اشتعالزا در شرایط حساس کنونی و تاثیر به سزای آن بر افزایش امید، اعتماد و انگیزه در جامعه  اشاره و خاطرنشان کرد: بایستی برای تمرکز زدایی طرح های معرفی شده از موضوعات تکراری نظیر پرورش دام اجتناب و نسبت به گسترش و ترویج کسب و کارهای خلاقانه تر با بازدهی بیشتر و استفاده از ظرفیت ها در سایر زیربخش های کشاورزی تلاش شود.

نام:
ایمیل:
* نظر: