کد خبر: ۷۱۶۶۹
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۴
مدیر کل حراست بانک مهر اقتصاد به مناسبت گرامیداشت روز حراست و سالروز عملیات والفجر 8 در جمع کارکنان حوزه مرکزی مبارزه با فساد را وظیفه ذاتی حراست عنوان کرد.
مدیر کل حراست: مبارزه با فساد وظیفه ذاتی حراست استبه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک مهر اقتصاد، احمد رضا خدایاری _ مدیر کل حراست بانک_ در این مراسم که با حضور معاونین، مدیران کل و کارکنان حوزه مرکزی برگزار شد؛ تقارن سالروز عملیات والفجر 8 و دهه فجر با روز حراست را مایه مباهات و افتخار تمامی کارکنان خدوم حراست بانک دانست و لازمه تحقق صیانت امنیتی را شکل گیری خود حفاظتی در میان کارکنان دانست.
وی هدف اصلی تمامی عملیاتهای نظامی و شبه نظامی در حکومت اسلامی را مبارزه با طاغوت دانست و افزود: مردم غیور ایران اسلامی با مبارزات خود ثابت کردند فساد و طاغوت رفتنی و حق پایدار است.
خدایاری در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تاکید بر مبارزه با فساد عنوان کرد: حراست همواره فساد را در مقابل خود و مبارزه با آن را وظیفه ذاتی خویش می داند.
مدیر کل حراست در ادامه اظهار داشت: کشورهایی هستند که نهادهای حراستی و امنیتی آنها از هر ابزاری برای دستیابی به اهداف خود بهره می برند ولی در کشور ما فعالیتهای حراستی با قوانین و مقررات شرع مقدس عجین گشته و با افزایش مهارتها و دانش تخصصی دستاوردهای این حوزه با توکل بر خدا و توسل به ائمه معصومین(ع) محقق شده است.
وی در پایان سخنان خود ضمن تقدیر از کارکنان و مدیران خدوم بانک مهر اقتصاد عنوان کرد: چنانچه همکاری و همیاری تمامی نیروهای ارزشی و متدین بانک در سراسر کشور نبود موفقیت های حال حاضر میسر نمی شد.
در ادامه این مراسم حجت الاسلام طائب_ مسئول قرار گاه عمار و از یادگاران دفاع مقدس_ ضمن گرامیداشت سالروز عملیات غرور آفرین والفجر 8 و روز حراست، علت اصلی موفقیتهای حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را حضور گسترده اعضای مخلص و بی ادعا آن در سطح جامعه عنوان کرد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود یکی از مهم ترین فعالیتهای حراست سازمانها را جلوگیری از خروج خودی و ورود عوامل بیگانه عنوان کرد و تمامی کارکنان سازمانها را نسبت به تحقق این امر مسئول دانست و نسبت به اجرای فریضه  امر به معروف و نهی از منکر تاکید کرد.
حجت الاسلام طائب با اشاره به ارزش بالای اطلاعات تصریح کرد: گاهی اوقات غفلت کردن از گزارش بی ارزش ترین اخبار می تواند سازمانها را دستخوش وقوع اتفاقات غیر قابل جبرانی کند.
مسئول قرار گاه عمار یکی از راه های شناخت منافق و نفوذی در شرایط حساس کنونی را تبعیت از ولایت فقیه دانست، و ابراز داشت: مردم دیندار کشورمان به واسطه پشتیبانی و پیروی از ولایت فقیه، علی رغم میل باطنی دشمنان، در حال برگزاری چهلمین سالروز پیروزی این انقلاب شکوهمند هستند.
وی در پایان با اشاره به مشکلات سخت و طاقت فرسای اقتصادی، خاطر نشان کرد: حاکم شدن حکومت اسلامی و ارزشهای انسانی در جامعه جزء اهداف اصلی انقلاب از ابتدا تا به حال بوده است لذا دشمن تلاش می کند با سنگ اندازیهای متعدد، مردم دست از آرمانهای خود بردارند؛ اما به لطف خدا و تلاش تمامی مسئولین و دست اندرکاران نظام، چنین چیزی محقق نخواهد شد.    
گفتنی است این مراسم با نمایش فیلم ها و اسلایدهای آموزشی و برپایی نمایشگاهی از دستاوردهای حراستی کشور ادامه داشت.   

نام:
ایمیل:
* نظر: