کد خبر: ۷۳۶۰۱
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۶
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت حقوق فروردین ماه بازنشستگان این صندوق به همراه با۴۰۰ هزار تومان افزایش حقوق علی الحساب خبر داد.

پرداخت حقوق فروردین بازنشستگان با ۴۰۰ هزار تومان افزایش

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت حقوق فروردین ماه بازنشستگان این صندوق به همراه با۴۰۰ هزار تومان افزایش حقوق علی الحساب خبر داد.

سید میعاد صالحی با اعلام این خبر گفت: با تلاش همکاران صندوق بازنشستگی و تعامل سازمان برنامه و بودجه و خزانه کل کشور، حقوق فروردین ماه ۹۸ تمام بازنشستگان این صندوق برمبنای حقوق سال قبل به همراه ۴۰۰ هزار تومان علی الحساب عصر روز گذشته (سه شنبه) به حساب این افراد واریز شده است.

صالحی با بیان اینکه پرداخت به موقع حقوق بازنشستگان فرهیخته صندوق بازنشستگی کشوری یک اولویت برای همه ما است، اظهار کرد: با توجه به اینکه دستورالعمل و ابلاغ دولت برای مشخص شدن فرمول افزایش حقوق بازنشستگان تحت پوشش و در نتیجه صدور احکام جدید هنوز مشخص نشده است، با نظر مثبت دولت مبلغ ۴۰۰ هزار تومان برای تمامی بازنشستگان و موظفین تحت پوشش پرداخت شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، وی تصریح کرد: پس از ابلاغ دولت و مشخص شدن فرمول نهایی افزایش حقوق که اطلاع رسانی کامل آن انجام خواهد شد، احکام صادر و افزایش قطعی حقوق سال جاری از اول فرودین ۱ / ۱ / ۹۸ اعمال خواهد شد.

غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
باز نشسته
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۸
0
0
با سلام از مقامات مسئول تقاضا داریم نظام هماهنگ کشوری را برای ما باز تشستگان اعمال نمایند و ما را از زندگی زیر خط فقر نحات دهند درضمن ثبت نام یکی از فرزندان باز نشستگان در بانک اطلاعاتی برای استخدام چی شد راسته یا سر کاریه شما را به خدا قسم میدم به داد فرزندان تحصیل کرده باز نشستگان برسید دارن تلف میش از بیکاری با تشکر. من الله والتوفیق. امین.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار