کد خبر: ۷۴۴۸۷
تاریخ انتشار: ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۱
باشگاه استقلال دو هفته تا پایان لیگ فرصت دارد اما هنوز وضعیت تمدید قراردادهای خود را مشخص نکرده است.

ورزش سه: استقلال فصل گذشته در این مقطع از سال شرایط خوبی در جدول رده بندی داشت و در لیگ قهرمانان و جام حذفی نیز امیدوار بود اما نگرانی این تیم تنها به موضوع تمدید قراردادها معطوف می شد که در نهایت تنها مدیران استقلال موفق شدند قرارداد شفر را تمدید کنند و شاهد جدایی پی در پی بازیکنان از جمله تیام، نورافکن، جپاروف، ابراهیمی و مجید حسینی بودند.

شرایط برای استقلال در موضوع قراردادها مشابه پارسال است. سرمربی استقلال برای سال آینده مشخص نیست و گزینه های پر تعدادی حوالی این باشگاه حضور دارند. از سوی دیگر بازیکنان زیادی در استقلال شرایطی مانند ستاره های سال قبل را دارند.

استقلال تمدید با ستاره‌ها را کی آغاز می‌کند؟

هر دو دروازه بان استقلال یعنی مهدی رحمتی و حسین حسینی، خسرو حیدری و پژمان منتظری در کنار روزبه چشمی در خط دفاع، علی کریمی و وریا غفوری دو بازیکن استقلال که امسال نقش کلیدی داشتند و البته چند بازیکن دیگر مانند امید نورافکن بازیکنانی هستند که سرنوشت آنها فعلا نامشخص است.

موضوع مهم درباره این بازیکنان این است که هیچ بازیکنی تا به امروز حتی مذاکره استقلالی ها را تایید نکرده است و در آخرین اتفاق علی کریمی بازیکن تاثیر گذار استقلال کاملا این موضوع را رد کرد.

تمدید قرارداد با بازیکنان کلیدی و تاثیر گذار دغدغه مشترک مدیران و هواداران استقلال است و به همین دلیل چندی قبل مدیران این باشگاه کمیته نقل و انتقالات را با محوریت علی خطیر تشکیل دادند اما این کمیته فعلا اقدامی انجام نداده است.

استقلال برای شروع موفق در سال آینده نیاز دارد تا هر چه سریعتر روند تمدید قراردادها و یا مشخص کردن بازیکنان برای سال آینده را مشخص کند اما این اتفاق فعلا رخ نداده و هواداران استقلال در انتظار مشخص شدن اولین گام مدیران برای تمدید قراردادها هستند.

استقلال 3 مسابقه و دو هفته تا پایان فصل فرصت دارد و درست 14 روز دیگر در چنین روزی ستاره های استقلال بازیکنان آزاد خواهند بود. مدیران استقلال البته این روزها مسائل دیگری دارند که ذهن آنها را اشغال کرده است اما هیچ چیز در این میان به اندازه آینده این تیم و درس گرفتن از اشتباهات سال گذشته اهمیت ندارد.

برچسب ها: استقلال
آخرین اخبار