کد خبر: ۷۵۹۳۸
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۳
در نتیجه انفجاری مهیب در یکی از شهرهای جنوبی سوئد، 25 نفر زخمی شدند.
 

به گزارش گروه اجتماعی برنا؛ انفجاری قدرتمند دو واحد آپارتمان را در شهر «لینکوپینگ» واقع در جنوب سوئد تخریب کرد و 25 زخمی برجای گذاشت.

به نوشته روزنامه «ایندیپندنت»، تحقیقات جنایی به‌منظور اطمینان بیشتر از علت وقوع حادثه و احتیاط‌های لازم در حال انجام است و تیم خنثی‌سازی بمب نیز به محل اعزام شده است.

این انفجار که ساعت 7 صبح به وقت محلی رخ داد موجب تخریب تعداد زیادی از بالکن‌های ساختمان‌های مجاور و شکستن شیشه‌های منازل اطراف شد.

هنوز علت این حادثه مشخص نشده است اما «یورن اوبرگ» سخنگوی پلیس گفت: «تا این لحظه اطلاعاتی در دست نداریم که نشان دهد این حادثه‌ تروریستی باشد».

وی افزود: «مردم درخصوص وقوع انفجاری مهیب با پلیس تماس گرفتند که منجر به شکستن تعداد زیادی از شیشه‌های ساختمان‌ها شده است. تا به این لحظه، زخمی شدند تعدادی را می‌توانیم تأیید کنیم. ما تا چند بلوک اطراف محل حادثه را تحت پوشش داریم».

روزنامه محلی «کورن» تصاویری از ساختمان‌های آسیب‌دیده و تعدادی آمبولانس را منتشر کرد که در محل حادثه حاضر شده بودند. از دانشگاه لینکوپینگ و سایر نهادهای درمانی این منطقه خواسته شده به کمک مصدومان بشتابند.

 

25 زخمی در انفجاری مهیب در سوئد

 

25 زخمی در انفجاری مهیب در سوئد

 

 

 

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار