کد خبر: ۷۶۲۵۷
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۳
دکتر اکبری مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران در نشست راهبردی مديران ستادي بانک و شركت بيمه دانا بيان داشت: طرح بيمه اي «مهردانا» گامي موثر در صنعت بيمه و بانك است كه براي اولين بار ميان بانك قرض الحسنه مهر ايران و شركت بيمه دانا صورت گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، دکتر مرتضی اکبری ضمن تاکيد و ظرفيت و توانايي هاي بانك اظهارداشت: بانك قرض الحسنه مهر ايران آمادگي دارد تا در هر سقف پيش بيني شده اي با شركت بيمه دانا مشاركت كند.
وی افزود: در سال گذشته بالغ بر یک میلیون و ۲۵۰ هزار فقره تسهيلات قرض الحسنه پرداخت شد و امسال نيز بنا داريم تا با مشارکت بيمه دانا بيش از يک ميليون و ۵۰۰ هزار فقره تسهيلات به آحاد جامعه پرداخت نماييم.
دکتر اکبری ادامه داد: مزیت مهم و برجسته ی طرح مهر دانا، پرداخت تسهیلات با کارمزد صفر درصد است و ادامه اين طرح رضايت مشتريان بيمه و بانک را به همراه خواهد داشت.
وی خاطرنشان کرد: بانک قرض الحسنه مهر ایران به طرح دوم با بیمه نیز فکر کرده است و در اين طرح بانك حق بيمه خسارات حوادث غير مترقبه مانند: سيل و زلزله را براي منازل سراسر كشور تقبل خواهد كرد؛ منتفع اصلي اين طرح مردم هستند و در صورت تحقق، تحول عظيمي در مراودات بانك و بيمه دانا اتفاق خواهد افتاد.
مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران با اشاره به نقش الکترونیکی کردن خدمات در سرعت و دقت انجام عمليات بانكي تصريح كرد: تا ماه آينده، تمامي مراحل افتتاح حساب، تشكيل پرونده تسهيلاتي و بايگاني شعب به صورت الكترونيكي انجام خواهد شد و مصرف كاغذ را در اين موضوع به صفر خواهيم رساند.
دکتر اکبری تاکید کرد: بانك قرض الحسنه مهر ایران یك بانك اجتماعي است و پرسنل بيمه دانا مي توانند در شناخت هرچه بيشتر بانك و خدمات آن به مردم ياري رسان ما باشند.
در ادامه، دکتر کاردگر مدیرعامل شرکت بیمه دانا نیز با اشاره به طرح مشترک میان بانك و بيمه بيان داشت: هدف از اجراي طرح مهردانا خدمت رساني به آحاد مردم است.
وی افزود: برای کنترل مطالبات به بانک تعهد دادیم و از همه ی مديران استاني هم مي خواهيم به صورت روزانه مطالبات را کنترل نمايند.
دکتر کاردگر ادامه داد: بسیاری از کارشناسان پس از مطالعه ی طرح بر بدیع و مثمر ثمر بودن آن تاکيد داشتند و چنانچه طرح اثربخشي خود را نشان دهد مي توان از آن در ساير حوزه ها نيز استفاده كرد.

نام:
ایمیل:
* نظر: