کد خبر: ۷۶۴۰۱
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۸

دیروز برخی سایت‌های خبری و به ویژه در فضای مجازی خبری منتشر شد مبنی بر اینکه علیرضا بیرانوند در پرسپولیس ماندنی شد. پیش‌تر نیز ایرج عرب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس مدعی شده بود فقط علی علیپور پیشنهاد خارجی دارد و برای سایر بازیکنان پرسپولیس هیچ پیشنهاد خارجی نرسیده است.

در همین ارتباط شنیدیم دو تیم اروپایی پیشنهادات کتبی خود را به وکیل علیرضا بیرانوند داده‌اند و به احتمال زیاد این دروازه‌بان از پرسپولیس جدا خواهد شد. این دروازه‌بان ملی‌پوش تا سال ۱۴۰۰ با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارد، اما بار‌ها اعلام کرده در صورت رسیدن پیشنهاد از ۵ لیگ برتر اروپایی این تیم را ترک می‌کند.

او پس از جام جهانی روسیه و به واسطه درخشش در این رقابت‌ها با پیشنهاداتی از لیگ ترکیه و دینامو کیف اوکراین مواجه شد، اما باشگاه موافق جدایی او نبود. علیرضا بیرانوند بعد از چند جلسه خصوصی بالاخره با حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل وقت پرسپولیس به توافق رسید که در صورت رسیدن پیشنهاد خوب خارجی با پرداخت ۷۰۰ هزار دلار رضایتنامه اش را بگیرد.

بیرانوند در بازی دوستانه اخیر تیم ملی برابر کره‌جنوبی هم درخشش زایدالوصفی داشت که ظاهراً مورد توجه دو تیم اروپایی قرار گرفته است. باشگاه پرسپولیس هم بدش نمی‌آید بخشی از مشکلات مالی و اقتصادی این تیم را با ترانسفر علیرضا بیرانوند حل کند. در حال حاضر و بنا بر گفته ایرج عرب، علی علیپور با پیشنهاد رسمی یک تیم بلژیکی و آاک یونان مواجه شده است.

گفته می‌شود تیم یونانی حاضر است ۵۰۰ هزار دلار بابت صدور رضایتنامه علی علیپور به باشگاه پرسپولیس پرداخت کند، اما ظاهراً مدیران پرسپولیس پول بیشتری می‌خواهند!

۷۰۰ هزار دلار به پرسپولیس می‌رسد، ۸۰۰ هزار دلار به بیرانوند!

شنیدیم یکی از این دو تیم اروپایی پول خوبی پرداخت می‌کند. این باشگاه اروپایی حاضر است ۷۰۰ هزار دلار برای صدور رضایتنامه گلر ملی‌پوش به باشگاه پرسپولیس بدهد و ۸۰۰ هزار دلار هم به خود علیرضا بیرانوند پرداخت خواهد کرد. یک میلیون و ۵۰۰ هزار دلار برای دروازه‌بانی که پنالتی کریستیانو رونالدو را مهار کرده و آقای کلین‌شیت لیگ قهرمانان آسیا و مرحله نهایی انتخابی جام جهانی محسوب می‌شود، مبلغ چندان زیادی نیست.

جالب آنکه برانکو ایوانکوویچ یک سال و اندی پیش در مصاحبه‌ای مدعی شد «علیرضا بیرانوند می‌تواند به راحتی در هر ۵ لیگ معتبراروپا توپ بزند.» حالا به نظر می‌رسد گلر شماره یک تیم ملی و پرسپولیس قصد داشته باشد ادعای سرمربی خود را به همه ثابت کند!

خبرورزشی

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار