کد خبر: ۷۷۱۹۷
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۶
مهدی هاشمی در حالی که ازدواج دومش را در فضای مجازی اعلام کرده از مردم خواست تا با این اخبار زرد دامن نزنند و به مسائل مهم تری همچون دغدغه های اجتماعی بپردازند!

«فضای مجازی جای جریان‌های سیاسی و حرف‌های اجتماعی است. جای بیان مشکلات مردم است. چرا این فضا را با موضوعی زرد پایین می‌آورید؟» اینها بخش پایانی صبحت‌های ویدئویی مهدی هاشمی بازیگر سینما، در واکنش به خبر ازدواج مجددش است، ویدئویی که به سرعت در فضای مجازی چرخید و آنقدر دست به دست شد تا حالا با اطمینان بگوییم حتی اگر کسی در فضاهای مجازی هم فعال نباشد، باز هم این ویدئو و به طبع آن ماجرای ازدواج اقای هاشمی را دنبال کرده است.

اما ماجرا چه بود؛ روز گذشته ویدیویی از سوی مهنوش صادقی از بازیگران سینما و تلویزیون منتشر شد که در آن اعلام کرد همسر رسمی مهدی هاشمی است. اما ماجرا به همین صحبت‌ها ختم نشد و گلاب آدینه همسر شناخته شده مهدی هاشمی این موضوع را در کامنتی تکذیب کرد، اما به نظر می‌رسید این خانواده به دنبال حاشیه‌های بیشتری است، و خیلی زود مهدی هاشمی هم با انتشار ویدیویی تازه، اعلام کرد که صحبت خانم صادقی صحت دارد و افرادی هم که آن را تکذیب کرده‌اند از موضوع بی اطلاع بوده‌اند!

بله ما هم می‌دانیم که ازدواج در زمره خصوصی‌ترین اتفاقات هر شخصی است، خواه یک فرد عادی باشد خواه یک سلبریتی. اما هنگامی که این افراد خصوصی‌ترین مسائل زندگی شان را در فضای مجازی اعلام می‌کنند، طبیعی است که باید منتظر واکنش عموم مردم هم باشند.

هاشمی در حالی می‌گوید فضای مجازی جای این اخبار زرد نیست که خودش و همسر دومش موضوع ازدواجشان را در همین فضا رسماً اعلام کردند و آن را به گوش همسر سابقش رساندند.

از صبح امروز هشتگ های مهدی هاشمی گلاب آدینه و دیگر افراد مرتبط با این موضوع در شبکه‌های اجتماعی داغ شده است. کاربران فضای مجازی در این باره نظر می‌دهد و دو طرف ماجرا را قضاوت می‌کنند.

البته مهدی هاشمی در یادداشتی که برای بانی‌فیلم ارسال کرده، تاکید داشته که تنها یک همسر دارد و او هم مهنوش صادقی است. «من یک همسر دارم و او مهنوش صادقی است. این روزها متهم به دو همسری شدم و گویا بواسطه اعلام ازدواجم، خانم آدینه و دخترم نورا را شوکه کردم، در حالی که اینگونه نیست. ما یعنی من و خانم آدینه سال‌هاست که با توافق جدا از هم زندگی می‌کنیم، زیرا بدلیل عدم تفاهم فکری که با هم داشتیم نمی‌شد زیر یک سقف ماند، و همچنین هیچ رابطه عاطفی هم بین ما نبود که بشود اسمش را ارتباط زناشویی گذاشت، اما به دلایل شخصی و همچنین محدودیت‌هایی که شغلمان برایمان ایجاد می‌کند ترجیح دادیم به این جدایی رسمیت نبخشیم.»

مهدی هاشمی با نقش‌های خاطر انگیزش مانند دکترقریب برای عموم مردم چهره‌ای محبوب است. با وجود اینکه او مدتیهاست همسر دوم اختیار کرده اما کسی به خود اجازه نیمداد که در این خصوص صحبتی کند چرا که حریم خصوصی او مختص به خود او است اما از روز گذشته هنگامی که خود شخصی ترین اتفاق‌های زندگی اش را در فضای مجازی عنوان کرد، قضاوت‌ها درباره او بالا گرفت. با این‌حال این خود هاشمی بود که خود هنجارهای اجتماعی را شکست و حالا از مردم می‌خواهد که به این موضوعات زرد و حاشیه‌ای دامن نزنند!

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار