کد خبر: ۷۹۷۷۲
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۸
آنچه این عکاس ایتالیایی هنگام حضور در ایران درباره زندگی مردم مشاهده کرد با آنچه که معمولا در جهان به تصویر کشیده می شود، متناقض است. در ادامه تصاویر منتخب عکس های این عکاس از ایران را می بینید:

روایت عکاس ایتالیایی از زندگی واقعی ایرانی‌ها + عکس

یک عکاس ایتالیایی در سفر به ایران، عکس هایی را تهیه و منتشر کرده که نشان می دهد زندگی واقعی مردم ایران با آنچه که درباره آن تبلیغ می شود متفاوت است.

به گزارش عصرایران به نقل از سی ان ان عربی، "سییمون ترامونتی" عکاس ایتالیایی یک ماه را در ایران گذرانده و تلاش کرد بخش های ناآشنا برای جهانیان را از زندگی ایرانیان روایت کند.

سی ان ان می نویسد آنچه که این عکاس ایتالیایی هنگام حضور در ایران درباره زندگی مردم این کشور مشاهده کرد با آنچه که معمولا در جهان به تصویر کشیده می شود متناقض است. در ایران تنها یک سبک زندگی وجود ندارد.

این عکاس ایتالیایی در گفتگو با سی ان ان عربی توضیح داد: بسیاری از افرادی که آنها را به تصویر کشیدم زندگی جدا از هم دارند. زندگی عمومی محافظه کارانه و زندگی خصوصی که در آن احساسات و تمایلات واقعی خود را بروز می دهند.
 
بنابراین گزارش، او نشان می دهد که میان سبک رسمی زندگی ایرانی که از سوی مقامات تبلیغ می شود و واقعیت های زندگی روزانه جوانان ایرانی نزاع وجود دارد.
 
وی در توصیف جوانان ایرانی می گوید که آنها هم مانند جوانان در مناطق مختلف جهان، پرشور و و باهیجان هستند. جوانان ایرانی ارتباط قوی با گوشی های موبایل خود دارند و در کافه ها یکدیگر را می بینند.
 
این عکاس تصمیم گرفت علاوه بر شهرهای بزرگ شلوغ ایران به مناطق روستایی هم سفر کند.
 
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار