کد خبر: ۸۱۶۸۸
تاریخ انتشار: ۱۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۸
فهرست پرطرفدارترین‌های این هفته به ما نشان می‌دهد که دیگر دوران برترین بودن گوشی‌های سامسونگ به پایان رسیده و مدل جدید ردمی جای آن را گرفته است.

۱۰ گوشی پرطرفدار بازار را بشناسید

سپتامبر به تازگی آغاز شده و تعداد گوشی‌های  در حال معرفی افزایش پیدا کرده است، در فهرست مدل‌های پرطرفدار این هفته، برخلاف چند هفته گذشته، شیائومی جای سامسونگ را در بالای فهرست  گرفته است. سامسونگ برای چند هفته بیشترین تعداد گوشی را در این فهرست داشت و حتی سه جایگاه برتر نیز تقریبا همواره برای محصولات این شرکت بود.

اما گوشی‌های جدید شیائومی که ردمی ۸ و ۸ پرو نام دارند به محض معرفی،   دو جایگاه اول فهرست این هفته را از آن خود کردند. بدین ترتیب شیائومی ردمی نوت ۸ پرو در مقام اول و ردمی نوت ۸ در جایگاه دوم قرار دارد.

در جایگاه بعدی مدلی از سامسونگ یعنی گلکسی A50 را داریم که مطمئناً با ثبات‌ترین تلفن در چند ماه گذشته است. اگر به خاطر داشته باشید، این گوشی هفته پیش در مقام دوم قرار داشت. شیائومی می A3 هفته گذشته به فهرست پرطرفدارترین‌ها بازگشت و در حال حاضر در رتبه چهارم است. این مسئله نشان می‌دهد که ممکن است این دستگاه مدت زمان بیشتری در این فهرست باقی بماند.

اما در این میان جایگاه سامسونگ گلکسی نوت ۱۰ پلاس یک بار دیگر تنزل پیدا کرد و اکنون این گوشی در مقام پنجم قرار دارد. در جایگاه بعدی نیز یک اسم جدید به چشم می‌خورد، یک گوشی از شرکت ریلمی که اخیرا در این فهرست نبوده است. گوشی Realme XT در جایگاه ششم قرار دارد.

اگر به خاطر داشته باشید، گوشی گلکسی A50s سامسونگ تاجدار هفته گذشته بود اما این تلفن این بار به مقام هفتم سقوط کرده است ؛ به نظر می‌رسد این تلفن به سرعت با جانشین خود جایگزین خواهد شد. شیائومی ردمی نوت ۷ نیز چند پله تنزل کرده است و اکنون در مقام هشتم قرار دارد. این در حالی است که دو گوشی دیگر از سامسونگ فهرست این هفته را به اتمام می‌رسانند. این مدل‌ها که گلکسی A70 و A20 هستند به ترتیب در مقام‌های نهم و دهم قرار دارند.

گوشی‌هایی که دیگر پرطرفدار نیستند:

به همین دلیل دیگر جایی برای گوشی‌های Realme 5 Pro (که هفته گذشته جزو سه گوشی برتر بود) و سامسونگ گلکسی A30 باقی نمی‌ماند. این هفته در فهرست پرطرفدارترین‌ها از این دو گوشی خداحافظی کردیم.

در ادامه فهرست تصویری پرطرفدارترین گوشی‌های هفته را مشاهده می‌کنید:

گوشی پرطرفدار این هفته (۱۱ شهریور)

گوشی پرطرفدار این هفته (۱۱ شهریور)

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار