کد خبر: ۸۲۱۵۵
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۲
محمدکشتی آرای رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر درباره بازار طلا و سکه اظهار کرد: سکه نسبت به روز گذشته، ۸۰ هزار تومان افزایش قیمت داشته است.

چرا قیمت سکه امامی با افزایش ۸۰ هزار تومانی روبرو شد؟

کشتی آرای گفت: سکه نسبت به روز گذشته، ۸۰ هزار تومان افزایش قیمت داشته است.

محمدکشتی آرای رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر درباره بازار طلا و سکه اظهار کرد: سکه نسبت به روز گذشته، ۸۰ هزار تومان افزایش قیمت داشته است.

رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر با بیان اینکه هرگرم طلای ۱۸ عیار، ۸ هزار تومان افزایش قیمت داشته است، تصریح کرد: امیدواریم که روند کاهشی در بازار صورت گیرد.

کشتی آرای با اشاره به اینکه طی ۲ روز گذشته، ارز روند افزایشی داشته است تصریح کرد: این امر باعث شده که بیشترین تاثیر را در بازار داشته باشد.

رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر با تاکید بر اینکه بازار طلا و سکه طی هفته جاری تعطیل است افزود: این امر سبب شده که داد و ستد در بازار کاهش پیدا کند.

به گفته کشتی آرای، حباب سکه در بازار صفر است.

رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر با اشاره به اینکه نیم سکه، ربع سکه و سکه گرمی افزایش نداشته است گفت: این در حالی است که پیش بینی می‌شود که بازار طلا و سکه طی هفته آتی، روند کاهشی به خود گیرد.

هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران با قیمت ۴ میلیون و ۱۴۰ هزار تومان، سکه طرح قدیم ۴ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان، نیم سکه ۲ میلیون و ۱۱۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان و سکه گرمی ۹۲۰ هزار تومان داد و ستد شد.

همچنین قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی یک هزار و ۵۰۷ دلار و ۳۰ سنت و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۴۱۵ هزار و ۲۹۹ تومان است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار