کد خبر: ۸۲۲۷۶
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۱
حلی ساز خبر داد؛
رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌احمر گفت: هیچ زائر ایرانی در حادثه کربلا آسیب ندیده است. طبق آخرین اطلاعات ارزیابی شده دریافتی از محل وقوع این حادثه ازدحام جمعیت در محل سرداب حرم مطهر امام حسین (ع) در کربلای معلا تاکنون ۱۸ کشته و ۷۰ زخمی بر جای گذاشته است.

هیچ زائر ایرانی در حادثه کربلا آسیب ندیده است

رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌احمر گفت: هیچ زائر ایرانی در حادثه کربلا آسیب ندیده است.

محمدتقی حلی ساز، رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌ احمر از سقوط یک دیوار بتنی در باب الرجاء مقابل حسینیه تهرانی در نزدیک باب القبله حرم مطهر امام حسین(ع) خبر داد و گفت: تاکنون هیچ یک از زائران ایرانی عتبه حسینی و عباسی حاضر در شهر مقدس کربلا در این حادثه آسیب ندیده اند.

وی گفت:این دیوار بتنی بدلیل حضور تعدادی از افراد در بالای آن برای تماشای مراسم موسوم به رکضه طویریج (دویدن طویریج) از تعادل خارج شد و بر روی زائران حاضر در محل سقوط کرد.

حلی ساز بیان کرد: طبق آخرین اطلاعات ارزیابی شده دریافتی از محل وقوع این حادثه ازدحام جمعیت در محل سرداب حرم مطهر امام حسین (ع) در کربلای معلا تاکنون ۱۸ کشته و ۷۰ زخمی بر جای گذاشته است.

همچنین محسن نظافتی نماینده حج و زیارت در کربلا با اشاره به حادثه اتفاق افتاده در باب الرجا حرم مطهر امام حسین (ع) اظهار کرد: تا این لحظه بین جان باختگان حادثه کربلا نام هیچ ایرانی مشاهده نشده است.

نظافتی گفت: ما همچنان پیگیری هستیم که آخرین اطلاعات را به دست بیاوریم تا نگرانی را از خانواده هموطنان برطرف کنیم.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار