این خبر تلخ به شدت واکنش برانگیز بوده و افراد مختلفی هم درباره آن، اظهار کرده اند.

سیدجلال حسینی کاپیتان تیم پرسپولیس و ستاره سابق تیم ملی نیز با انتشار یک استوری در اینستاگرام خود و تصویری از ورزشگاه خالی آزادی، به جان باختن دختر آبی پرداخت. همچنین حسین ماهینی در توییتر خود با هشتگ دختر آبی و استفاده از کاریکاتور عمر مومانی، به این موضوع واکنش نشان داد.

دختر آبی

سعید آذری مدیرعامل سابق باشگاه ذوب آهن و کنونی فولاد نیز در اینستاگرام خود به این موضوع پرداخت:

تسلیت خدمت خانواده محترم هوادار در گذشته فوتبال.

فوتبال از دوقطبی بودن خیلی وقت است خارج شده است. و دیگر دو قطبی بودن جرم محسوب نمی شود ولی دو قطبی بودن را من به نوبه خود  نمی فهمم برای یک دختر عاشق فوتبال.

نمیدانم چرا خود سوزی کردی، ولی سوالی ذهنم را در گیر کرده است آیا فوتبالی که مدیرانش ما هستیم، و بازیگرانش و دست اندر کارانش مشخصند، آنهایی که حتی لحظه ای پای نزدیکترین رفقایشان  به خاطر موقعیت و پول نمی ایستند، آنهایی که برای بازی کردن  و بودن در میان یازده نفر اصلی همه اصول و مرام را زیر پا میگذارند، آنهایی که برای گرفتن پست و مقام تن به هر ذلتی میدهند، ارزشش را داشتند که تو بهترین سرمایه زندگیت را به آتش بکشی؟

خدا کند داشته باشد، دختر آبی آسمانی که حالا دیگر نیستی ما بی مرامها حتی ککمان هم نمی گزد در این وانفسای بی مرامی و بی معرفتی از خود سوزی تو.

علاقمندی به فوتبال جنسیت نمی شناسد، عشق است، عشق،عشقی کور کننده به اکثریتی که فقط باید آنها را در صفحه چند اینچی تلویزیون دوست داشت.  نزدیکشان که میشوی تازه متوجه میشوی چه بیهوده برایشان اشک ریختی و چه بیهوده عشق ورزیدی.

روحت قرین رحمت دختر آبی.

به امید روزی که بفهمیم حضور دختران آبی، قرمز، زرد، سبز، و همه رنگهای زیبای عرصه فوتبال در استادیومهای ما از حضورشان در این اجتماع خطرناک امن تر است.

بدرود، برای نوشتن بیشتر اشکم بند نمیاید هر چه فکر میکنم میبینم ما بی ارزش تر از آنی بودیم که تو خود را به خاطر ما بسوزانی، بی ارزشتر.

علی کریمی در واکنش به این حادثه در اینستاگرام خود نوشت: 

زنان سرزمین ما، خیلى وقتها، خیلى مَردن. .

تا اطلاع ثانوى استادیوم⛔️

ali karimiiiii

علی خطیر در واکنش به این حادثه در استوری اینستاگرام خود نوشت: از اون بالا راحت تر میتونی بازی تیم مورد علاقه ات را نگاه کنی ...

khatir

مهناز افشار در توییتر خود نوشت: و تو می مانی با وجدانت سحر هم مُرد ...

mahnaz afshar

 

واکنش عمر مومنی به مرگ دختر آبی

کاریکاتور عمر مومنی برای مرگ دختر آبی

 

علی فتح الله زاده در پست اینستاگرامی خود نوشت: از شنیدن خبر درگذشت سحر استقلالی هوادار عزیز تیم محبوبمان بسیار متاثر شدم. این ضایعه را به خانواده ایشان و هواداران بزرگ استقلال تسلیت عرض می کنم.

fatollahzade

صفحه رسمی باشگاه استقلال تهران در توییتر نوشت: سحر، دختر آبی آرام گرفت ...

esteghlal

جواد کاظمیان در اینستاگرام خود نوشت: دختر جان!

شرم می کنم از بازی کردن در ورزشگاهی که تو پشت درهای بسته اش ماندی،پشت درهای بسته اش سوختی. از شعله های آتشی که فقط تو را نسوزاند، تمام ما را خاکستر کرد. شاید یک روز درهای بسته باز شدند و زنان و دختران کنار مردها برای فوتبال خواندند اما صندلی تو تا آخر دنیا خالی می ماند. ما را ببخش اگر نتوانستیم برای رویای تو کاری کنیم.

پروازت آرام دختر جان

kazemian

 

علی پروین در استوری اینستاگرام خود به ایم حادثه واکنش نشان داد.

parvin

فرهاد مجیدی در واکنش به این اتفاق در اینستاگرام خود نوشت: سحر جان سکوهای آزادی حسرت دیدنت را تا ابد با خود خواهند داشت.

majidi

 

امیرناظمی، معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در توییتر خود نوشت:

nazemi

 

 جواد نکونام سرمربی تیم فولاد خوزستان در اینستاگرام خود نوشت: قرارمون این بود همه از دیدن فوتبال لذت ببریم و یکدل و متحد شیم؛ مثل شبایی که رفتیم جام‌جهانی. نمی دونم سحر وقتی بازیها رو تو ورزشگاه می‌دید چه حسی داشت ولی می‌دونم فکر می‌کرد تو اون لحظه خوشبخت‌ترین دختر دنیاست. ای‌کاش می‌شد خدا این لحظه رو ابدی کنه ولی قصه‌ها قراره اینجا تلخ تموم شن...

nekoonam