کد خبر: ۸۴۴۹۲
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۷
انصاری فرد:
رقم توافق مشخص شده، اما آن را اعلام نمی‌کنیم. فکر می‌کنم ما و برانکو به توافق برسیم و مشکلی در این رابطه وجود نداشته باشد.چندین مرتبه از طریق ایمیل و واتساپ با برانکو در تماس بودیم

محمدحسن انصاری فرد در مورد توافق با برانکو ایوانکوویچ گفت: از زمانی که من به عنوان مدیرعامل به پرسپولیس آمدم وقتی اخباری مبنی بر شکایت برانکو از پرسپولیس را شنیدم به او اطلاع دادیم و اعلام کردیم که جای ما و شما در کمیته انضباطی فیفا نیست می‌توانیم با صحبت دوستانه مشکل را حل کنیم.

به گزارش تابناک ورزشی، مدیرعامل پرسپولیس افزود: چندین مرتبه از طریق ایمیل و واتساپ با برانکو در تماس بودیم امروز هم وکیل رسمی ایشان به باشگاه آمد. ما پیشنهاد خود را دادیم و ایشان هم پیشنهادشان را مطرح کردند قرار شد با برانکو جلسه‌ای بگذارد و نتیجه را به ما اعلام کند.

وی در مورد رقم توافق گفت: رقم توافق مشخص شده، اما آن را اعلام نمی‌کنیم. فکر می‌کنم ما و برانکو به توافق برسیم و مشکلی در این رابطه وجود نداشته باشد. انصاری‌فرد در مورد راهکار پرداخت مطالبات ارزی برانکو گفت: در این زمینه مشکلی وجود ندارد و راهکار داریم و از طریق بانکی در خارج از کشور این مبلغ را پرداخت خواهیم کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار