کد خبر: ۸۴۵۱۷
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۷
چند روز قبل دختری به نام «فاطمه خ» معروف به «سحر تبر» ظاهرا به علت شباهت به عروس مرده و مظنون به انجام برخی فعالیت‌های مجرمانه در اینستاگرام بازداشت شد. به ادعای یک نشریه‌، او به این دلیل عمل زیبایی انجام داده که می‌خواسته شبیه به آنجلینا جولی بازیگر هالیوود شود، اما «سحر تبر» در مصاحبه‌ای این ادعا را تکذیب کرد و گفت: من هیچ وقت نمیخواستم که آنجلینا جولی باشم و یا شبیه به شخصیت کارتونی عروس مردگان نشان بدهم اما ..

نفرین «عروس مرده» دامن «سحر تبر» را گرفت؟ + فیلم

حدود یکسال قبل سحر تبر 20 ساله با انتشار عکسی از قبل از عمل های خود که بینی و لبان کوچک طبیعی ، موهای بلند و چشمان قهوه ای و فکی مناسب داشت و بعد با انتشار عکسی از وضعیت کنونی خود که اغلب چشمانی آبی یا سفید ، موهایی بلند با رنگ های غیرطبیعی و بینی و لب فوق العاده بد فرم دارد ، خود را سوژه رسانه ها کرد.

وی ابتدا از این که خبرگزاری ها اعلام کردند تقریبا 50 عمل زیبایی انجام داده است عصبانی شد و انکار کرد اما بعد از مدتی که متوجه شد مقاومتی در برابر این قضیه ندارد اعلام کرد که عمل های زیادی انجام داده و این که کسی بتواند خود را زشت و تابلو درست کند یک هنر است.

به ادعای یک نشریه‌، او به این دلیل عمل زیبایی انجام داده که می‌خواسته شبیه به آنجلینا جولی بازیگر هالیوود شود، اما «سحر تبر» در مصاحبه‌ای این ادعا را تکذیب کرد و گفت: من هیچ وقت نمیخواستم که آنجلینا جولی باشم و یا خودم را شبیه به شخصیت کارتونی عروس مردگان نشان بدهم اما این که من می توانم خودم را به صورت خنده دار و بامزه ای نقاشی کنم هنر است.

چند روز قبل خبرگزاری تسنیم خبر داد فاطمه.خ مشهور به سحر تبر به دستور دادسرای ارشاد تهران بازداشت شد.

تسنیم نوشت:" فاطمه خ. مشهور به سحر تبر که بواسطه عمل‌های متعدد زیبایی و گریم‌های مشمئزکننده و هنجارشکن، اقدام به جذب فالوور در حساب اینستاگرام خود می‌کرد، پس از ارسال پیامهای متعدد مردمی به سامانه دادسرای ارشاد و درخواست پیگیری، به دستور دادسرای ارشاد تهران بازداشت شد".

" از جمله جرایم این چهره هنجارشکن، ترویج خشونت، تحصیل مال از طریق نامشروع، توهین به مقدسات، توهین به حجاب اسلامی، گسترش اباحه گری و تشویق جوانان به فساد می‌باشد".

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار