کد خبر: ۸۴۸۸۰
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۷
دکتر محمد رضائی سرپرست شرکت سهامی بیمه ایران در سفری یک روزه با همراهی اعضای هیات مدیره شرکت راهی مناطق مختلف در عراق شده است تا از نزدیک بر نحوه خدمات‌رسانی واحد‌های مختلف بیمه ایران به زائران اربعین حسینی (ع) نظارت و مشکلات احتمالی را برطرف نماید.

در نخستین مرحله از این بازدیدها وی شب گذشته از مراکز خدمت رسانی به زوار در شهر نجف و بخش آغازین مسیر راهپیمایی بازدید کرد و در گفتگو با زائران و عوامل بیمه ایران ضمن شنیدن مشکلات آنها، توصیه‌ها و راهکارهای لازم را ارائه کرد.
دکتر محمد رضائی سرپرست شرکت سهامی #بیمه_ایران و اعضای هیئت مدیره این شرکت در ادامه بازدید میدانی از خدمات‌رسانی این شرکت به زائران اربعین حسینی (ع) با حضور در سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در کربلا با سرکنسول کشورمان دیدار و درباره ارتقای سطح خدمات‌رسانی به زائران ایرانی گفتگو کردند.
آقای حسینیان سرکنسول ایران با اشاره به اینکه امسال استقبال از راهپیمایی اربعین بسیار بیشتر از سالهای قبل بوده از خدمات رسانی گسترده و مناسب بیمه ایران به زوار اربعین قدردانی کرد.
ابراز رضایت‌ زائران اربعین از خدمات مطلوب بیمه‌ایران
دکتر محمد رضائی سرپرست شرکت سهامی بیمه ایران پس از گفتگو با تعدادی از زائران و بیماران بستری در بیمارستان‌های کربلا از رضایت‌مندی آنها از خدمات این شرکت ابراز خشنودی کرد و گفت: امروز از پیرمرد بستری در بیمارستان عیادت کردیم که جمله وی در بیان میزان رضایت خود از خدمات دریافتی مبنی بر اینکه من دست عوامل بیمه ایران را می‌بوسم، نشان‌دهنده اهمیت خدمات بیمه ایران به زائران در این سفر معنوی است.
سرپرست بیمه ایران با بیان اینکه در بیمارستان‌های کربلا و نجف نیروهای بیمه ایران مستقر هستند و ما علاوه بر پرداخت هزینه‌های درمانی، امداد رسانی نیز انجام می دهیم افزود: پس از گزارش وضع بیماران به شماره تلفن‌های اعلام شده، نیروهای ما سریعا مراجعه می کنند و آنها را با آمبولانس یا ماشین به بیمارستان منتقل می کنند و در بیمارستان اگر احتیاج به بستری داشته باشد کارهای بستری اش را انجام می دهند و اگر سرپایی باشد هزینه ای که آنجا باید پرداخت کند ما کامل پرداخت می کنیم.
وی افزود: آنهایی که نیاز به اعزام دارند همکاران ما با همکاری هلال احمر آمبولانس گرفته و آنها را به مرز اعزام می کنند و در مرز هم هماهنگی شده و اگر لازم باشد به بیمارستان خاصی یا شهری که خودشان بخواهند به وسیله آمبولانس اعزام می شوند.
سرپرست بیمه ایران با اشاره به بازدید خود از بخش‌های ccu ، icu ، جراحی و بستری به منظور بررسی سرویس‌دهی مناسب بیمارستان‌های کربلا گفت: با بیماران مذاکره کردیم و مشکلاتشان را بیان کردند و از خدماتی که بیمه ایران داده بسیار راضی بودند و ضمن تشکر همکاران مستقر بیمه ایران را دعا کردند.

 

نام:
ایمیل:
* نظر: