کد خبر: ۸۹۱۲۴
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۷
سرمربی تیم فوتبال امید گفت که برای حضور در رقابت‌های انتخابی المپیک ۲۰۲۰ توکیو باید برخی بازیکنان را زودتر در اختیار داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، حمید استیلی در خصوص سفرش به کشور میزبان رقابت‌های انتخابی المپیک 2020 توکیو گفت: در فاصله کوتاه باقیمانده تا رقابت‌ها، لازم بود تمام شرایط مرتبط با سفر به تایلند و برنامه تمرینات همچنین  هماهنگی‌هاى لازم در این خصوص را انجام دهیم. در این سفر ابتدا در بانکوک مذاکرات و هماهنگی‌هایی با سفارت ایران و همچنین فدراسیون فوتبال تایلند خواهیم داشت.

وی افزود: سفری به شهر سونگلا خواهیم داشت که محل برگزارى بازی‌هاى گروه سوم است تا از هتل محل اقامت، استادیوم بازی‌ها و همینطور زمین‌های تمرینی بازدید کنیم. براى ما مهم است که تمام نکات جزئی را پیش از ورود تیم بررسی کنیم تا با آمادگی لازم و پیش‌بینی تمامی موارد، وارد تایلند شویم. تلاش می‌کنیم هماهنگی‌ها به شکلی باشد که از نظر اقامت حتی تهیه غذاى مناسب و سایر موارد همه چیز را پیش‌بینی کنیم. همچنین آقاى ماجدى به عنوان نماینده کمیته فنی و فدراسیون در این سفر حضور دارد که به زبان و شرایط کشور تایلند آشناست و ارتباط خوبی با فدراسیون این کشور دارد.

سرمربی تیم امید در خصوص آزمون آمادگی جسمانی بازیکنان تیم خاطرنشان کرد: این آزمون براى ما بسیار مهم و تعیین کننده است، چرا که پس از تهیه اطلاعات و آمار مرتبط با شرایط جسمی بازیکنان می‌توانیم در خصوص تمرینات و برنامه‌هاى آماده‌سازى نفرات به صورت تفکیک شده تصمیم‌گیرى کنیم. این مسئله قبل از شروع اردوى آذرماه بسیار مهم است. تلاش می‌کنیم با همکارى باشگاه‌ها تعدادى از بازیکنان را زودتر در اختیار داشته باشیم و با توجه به نتایج آزمون برنامه‌هاى تمرینی اختصاصی در نظر بگیریم.

استیلی پیرامون برنامه‌هاى آماده سازى تیم امید قبل از اعزام به تایلند گفت: ابتدا تمرینات تیم در تهران آغاز می‌شود و پس از آن در حال هماهنگ‌سازى برنامه اردوى قطر  هستیم. تلاش می‌کنیم دو یا سه بازى دیگر پیش از شروع مسابقات داشته باشیم و در نهایت حدود یک هفته پیش از آغازى بازى‌ها وارد تایلند شویم تا فرصت کافی براى هماهنگی با شرایط آب و هوایی و اختلاف ساعت را داشته باشیم. مسئله مهم در  فرصت باقیمانده، ایجاد هماهنگی مناسب و البته انتخاب بهترین‌هاست. تا آخرین روز شرایط تمامی گزینه‌ها را زیر نظر داریم تا بهترین نفرات و آماده‌ترین بازیکنان را براى حضور در فهرست نهایی انتخاب کنیم.

 

انتهای پیام/

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار