کد خبر: ۸۹۴۳۷
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۳
مدیر خانه مطبوعات کردستان با اشاره به مساعد نبودن وضعیت دستمزد و درآمد ناچیزخبرنگارن گفت: در این راستا از مسئولان کشوری و استانی درخواست داریم که نسبت به تخصیص سهمیه بنزین برای خبرنگاران و عکاسان اقدام کنند.
صراط:

سیدمحمد لطیف حسینی‌نسب اظهار کرد: خبرنگاران و عکاسان خبری استان کردستان در طول روز به منظور تولید و پوشش  خبری و تصویری برنامه‌های ادارات مختلف با خودرو شخصی حضور پیدا می‌کنند که نیازمند توجه ویژه مسئولان به مشکلات این قشر تأثیر گذار جامعه هستند.

به گزارش ایسنا وی با تأکید بر اینکه خبرنگاران و عکاسان خبری با کمترین دستمزد و درآمد ناچیز در رسانه‌های استان مشغول به فعالیت هستند، افزود: آنان توان خرید بنزین آزاد را ندارند به همین دلیل درخواست اختصاص سهمیه بنزین به این قشر را داریم.

مدیر خانه مطبوعات کردستان بیان کرد: جامعه رسانه‌ای استان با وجود تمام مشکلات به لحاظ مادی در عرصه اطلاع‌رسانی همواره نقش خود را به خوبی ایفا کرده‌ است.

وی عنوان کرد: ایجاد بسترهای لازم برای حمایت از اصحاب رسانه به عنوان یک ضرورت مهم همواره دغدغه خانه مطبوعات بوده و در این راستا نیاز به حمایت بخش‌های مختلف دارد.

حسینی‌نسب با اشاره به اینکه هم اکنون ۲۲۰ نفر در رسانه‌های استان اعم از نوشتاری و الکترونیک مشغول به فعالیت هستند، افزود: در این راستا درخواست داریم تا وزرای کشور و فرهنگ ارشاد اسلامی به این قضیه ورود پیدا کنند و نه تنها برای اهالی رسانه استان بلکه در سراسر کشور سهمیه‌ای اختصاصی بر این قشر جامعه در نظر گرفته شود.

وی در پایان یادآور شد: خبرنگاران و عکاسان خبری هزینه‌ای بابت تردد جهت پوشش برنامه‌ها دریافت نمی‌کنند و این افزایش قیمت بنزین تاثیری زیادی برفعالیت آن ها گذاشته است، لذا نیامند توجه ویژه مسئولان کشوری و استانی هستیم.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار