کد خبر: ۸۹۵۴۳
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۸
گفته می‌شود سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران قصد دارد ایران را ترک کند.آندره آ استراماچونی به بازیکنان استقلال گفته است که به دلیل تعویق در پرداخت حقوق ۲ ماهه خود قصد دارد ایران را در روز دوشنبه ۱۸ آذر و در آستانه دیدار با پیکان در چارچوب هفته چهاردهم ترک کند.

شوک خبری به استقلال؛ استراماچونی بلیت ایتالیا گرفت

تیم فوتبال استقلال تهران با هدایت آندره آ استراماچونی توانسته نتایج خوبی را در لیگ برتر کسب کند و در صدر قرار گیرد. شنیده می شود آندره آ استراماچونی به بازیکنان استقلال گفته است  که به دلیل تعویق در پرداخت حقوق ۲ ماهه خود قصد دارد ایران را در روز دوشنبه ۱۸ آذر و در آستانه دیدار با پیکان در چارچوب هفته چهاردهم ترک کند.

همچنین گفته می شود این مرد ایتالیایی به وکیل خود گفته است که از باشگاه استقلال بابت پرداخت نشدن مطالباتش به فیفا شکایت کند.

چند روز قبل هم نشست خبری استراماچونی پیش از دیدار با شهر خودرو برگزار نشد که طبق اعلام مدیر رسانه‌ای استقلال، علت تشکیل نشدن این نشست، غیبت مترجم استراماچونی بوده است.

با این وجود سرمربی تیم فوتبال استقلال در ماه های اخیر به خاطر دریافت نکردن مطالبات خود از مدیران باشگاه دلخور است. در همین راستا شنیده می شود دلیل غیبت اسراماچونی در نشست به خاطر ناراحتی این مربی بوده که هنوز این موضوع به تایید نرسیده و رسمیت پیدا نکرده است.

استراماچونی از استقلالی ها چیزی حدود ۷۵ هزار یورو طلب دارد که بخشی از آن را دریافت کرده و ناراحتی هایی از این بابت برای این مرد ایتالیایی رقم خورده است و تا پرداخت نشدن آن همچنان دلخوری ها ادامه دارد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار