کد خبر: ۹۳۵۳۵
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۸

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه مدت قرارداد گل‌محمدی ۱.۵ ساله است، گفت که اطمینان دارد با حضور او سرخپوشان چهارمین قهرمانی را جشن می‌گیرند.

به گزارش تابناک ورزشی، محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص انتخاب یحیی گل‌محمدی به عنوان سرمربی جدید سرخپوشان گفت: واقعا تحت فشار بودیم، چون هواداران انتظار داشتند تکلیف سرمربی تیم مشخص شود و آقای کالدرون هم تا شنبه‌شب به ما خبری نداده بود. لطف خدا بود که ظرف ۲ روز توانستیم در جذب بازیکن و سرمربی موفق باشیم و سرمربی را جذب کردیم که مورد رضایت هواداران است. اطمینان داریم با این سرمربی و بازیکنان چهارمین قهرمانی را رقم می‌زنیم.

وی درباره مدت و مبلغ قرارداد یحیی گل‌محمدی گفت: جا دارد ابتدا از مجموعه شهر خودرو و آقای حمیداوی و هیئت مدیره این باشگاه تشکر کنم که همکاری خوبی با ما داشتند. درباره رقم قرارداد باید با گل‌محمدی و مدیر برنامه‌هایش صحبت کنیم و بعد از آن رقم قرارداد را اعلام می‌کنیم، ولی «یک مقدار» پول رضایت باشگاه شهر خودرو را پرداخت کردیم. مدت قرارداد او هم ۱.۵ سال است. درباره انتخاب دستیارانش هم در جلسه‌ای که با او داریم مشخص خواهد شد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص جذب بازیکنان جدید گفت: کریستین اوساگونا را جذب کردیم، جا دارد از  سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد تشکر کنم که برخورد بسیار حرفه‌ای داشتند. باید یک فوروارد را جذب و تیم را تقویت می‌کردیم. درباره انتخاب بازیکنان هم با گزینه ها‌ی سرمربیگری‌مان به خصوص آقای گل‌محمدی در میان گذاشتیم و ایشان هم گفتند که این بازیکنان را می‌خواهند. یک مهاجم دیگر هم در دستور کار است که انشالله بتوانیم جذب کنیم.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار